Nebezpečné zahrávání si s regresí

 Dovolte, abych Vás touto cestou varovala před experimenty a zahráváním si s regresní terapií a podobnými technikami.

V době po revoluci jsme se s přítelkyněmi účastnily celé řady kursů a vzdělávacích seminářů s duchovní tématikou.

Mne osobně velmi zajímala problematika minulých životů a díky vážným problémům v rodině, jednalo se tehdy o záchranu mé dcery, jsem podstoupila opakovanou regresní terapii pod vedením zkušené terapeutky. Byla jsem tehdy hlavně zaměřena a odborně vedena do minulých životů mé dcery, kde jsme hledaly kořeny problému. Vše vždy proběhlo zcela hladce a jisté je, že ve spojení s dalšími technikami byla terapie účinná.

Jak jsem již uvedla na začátku, byly jsme tehdy s přítelkyněmi plné různých informací a dojmů a scházely jsme se často ke společným posezením, kde jsme se věnovaly vzájemnému čistění, meditacím a dá se říci, že jsme i nebezpečně experimentovaly. Tehdy jsme se sešly tři.  Jedna z kolegyň po společné meditaci mne začala vést do minulých životů. I když jsem původně souhlasila, byla jsem neopatrná a neodhadla jsem duchovní vyzrálost této ženy. Nebylo to nic příjemného. Dostávala jsem se do opuštěných, šedých a nehostinných oblastí. Pokud se člověk dostane do hlubších hladin vědomí, může komunikovat, ale návrat do reálu je poněkud horší. Prostě to nejde. Říkala jsem kolegyni, aby mne vrátila zpět, že to není dobré. Ona však neuposlechla a vedla mne stále dál a dál tak, jak ona sama chtěla. Nerespektovala mé přání. Opět jsem ji upozorňovala na to, že je třeba to ukončit, ale ona mne stále vedla dál, protože namísto své intuice se řídila egem.

Došla jsem tak daleko, že jsem se ocitla v jakémsi vzdušném víru a potom v ponurém opuštěném, řezbami velmi zdobeném, chrámu, kde jsem zapalovala svíce a nechtěla jsem už nikam jít. Odmítala jsem se nechat vést. Kolegyně stále nepřestávala a já náhle cítila, že opouštím tělo. Mé Já opouštělo fyzické tělo tak, že jsem se svlékala ze svého fyzického těla. Já jsem stoupala nahoru a mé fyzické tělo klesalo dolů. V tu chvíli na štěstí zasáhla třetí kolegyně, která mocně zakřičela a tím mne vrátila do fyzického těla i k reálnému vědomí.

Nevím, zda se jednalo pouze o astrální cestování, nebo jsem opravdu odcházela bez možnosti návratu, což je reálná možnost, ke které může dojít při neodborných experimentech.

Ke všem terapeutickým praktikám je třeba přistupovat hlavně s odbornou přípravou, z počátku pod vedením zkušeného učitele, s nejvyšší pokorou, oddaností a bez ega, které nás vede v těchto případech nesprávnou cestou. 

 

Vaše Věštírna Jednička

cena 46 Kč/min včetně DPH

Horoskopy a motivace

Motivace na neděli 21.1.2018 od Marty

Dost často přemýšlíte negativně. Bojíte se o rodinu, o sebe, v hlavě si vytváříte katastrofický...

zobrazit celý horoskop

Motivace na sobotu 20.1.2018 od Markéty

Neberte na sebe příliš mnoho zodpovědnosti za životy druhých.  Jediný člověk, za kterého...

zobrazit celý horoskop

Horoskop na měsíc leden 2018 od Šárky

V lednu si dávejte pozor, zda nehrajete dvojí hru. Pokud hodláte v tomto předstírání pokračovat,...

zobrazit celý horoskop

Zodiac

Aktuality

Nemůžete se k nám dovolat? Poradíme Vám.

Nemůžete se dovolat naší konkrétní věštkyni? Napište nám to na náš e-mail...

V naší věštírně jsou Dobří andělé, pomáhejme...

Naši poradci pomáhají prostřednictvím nadace DOBRÝ ANDĚL (www.dobryandel.cz) rodinám...

Již dva roky společně s Vámi pomáháme rodinám s dětmi

Prostřednictvím nadace DOBRÝ ANDĚL (www.dobryandel.cz) již dva roky pomáháme rodinám s dětmi,...

Foxlea Design tvorba www Foxlea Design & Věštírna Jednička © 2011