Nebezpečné zahrávání si s regresí

 Dovolte, abych Vás touto cestou varovala před experimenty a zahráváním si s regresní terapií a podobnými technikami.

V době po revoluci jsme se s přítelkyněmi účastnily celé řady kursů a vzdělávacích seminářů s duchovní tématikou.

Mne osobně velmi zajímala problematika minulých životů a díky vážným problémům v rodině, jednalo se tehdy o záchranu mé dcery, jsem podstoupila opakovanou regresní terapii pod vedením zkušené terapeutky. Byla jsem tehdy hlavně zaměřena a odborně vedena do minulých životů mé dcery, kde jsme hledaly kořeny problému. Vše vždy proběhlo zcela hladce a jisté je, že ve spojení s dalšími technikami byla terapie účinná.

Jak jsem již uvedla na začátku, byly jsme tehdy s přítelkyněmi plné různých informací a dojmů a scházely jsme se často ke společným posezením, kde jsme se věnovaly vzájemnému čistění, meditacím a dá se říci, že jsme i nebezpečně experimentovaly. Tehdy jsme se sešly tři.  Jedna z kolegyň po společné meditaci mne začala vést do minulých životů. I když jsem původně souhlasila, byla jsem neopatrná a neodhadla jsem duchovní vyzrálost této ženy. Nebylo to nic příjemného. Dostávala jsem se do opuštěných, šedých a nehostinných oblastí. Pokud se člověk dostane do hlubších hladin vědomí, může komunikovat, ale návrat do reálu je poněkud horší. Prostě to nejde. Říkala jsem kolegyni, aby mne vrátila zpět, že to není dobré. Ona však neuposlechla a vedla mne stále dál a dál tak, jak ona sama chtěla. Nerespektovala mé přání. Opět jsem ji upozorňovala na to, že je třeba to ukončit, ale ona mne stále vedla dál, protože namísto své intuice se řídila egem.

Došla jsem tak daleko, že jsem se ocitla v jakémsi vzdušném víru a potom v ponurém opuštěném, řezbami velmi zdobeném, chrámu, kde jsem zapalovala svíce a nechtěla jsem už nikam jít. Odmítala jsem se nechat vést. Kolegyně stále nepřestávala a já náhle cítila, že opouštím tělo. Mé Já opouštělo fyzické tělo tak, že jsem se svlékala ze svého fyzického těla. Já jsem stoupala nahoru a mé fyzické tělo klesalo dolů. V tu chvíli na štěstí zasáhla třetí kolegyně, která mocně zakřičela a tím mne vrátila do fyzického těla i k reálnému vědomí.

Nevím, zda se jednalo pouze o astrální cestování, nebo jsem opravdu odcházela bez možnosti návratu, což je reálná možnost, ke které může dojít při neodborných experimentech.

Ke všem terapeutickým praktikám je třeba přistupovat hlavně s odbornou přípravou, z počátku pod vedením zkušeného učitele, s nejvyšší pokorou, oddaností a bez ega, které nás vede v těchto případech nesprávnou cestou. 

 

Vaše Věštírna Jednička

cena 46 Kč/min včetně DPH

Váhy

Horoskopy a motivace

Motivace na pondělí 23.10.2017 od Marty

Pondělí si užijme a po napjatých dnech s partnerem - možná to souviselo s volbami - si udělejte spolu...

zobrazit celý horoskop

Motivace na neděli 22.10.2017 od Markéty

Mnohokrát váháte, zda jdete po správné cestě. To se stává zejména v okamžicích, kdy začnete...

zobrazit celý horoskop

Motivace na sobotu 21.10.2017 od Šárky

Buďte velkorysí. Přichází období vhodné pro započetí studia a čtení moudrých knih. Informace nyní...

zobrazit celý horoskop

Zodiac

Aktuality

V naší věštírně jsou Dobří andělé

Naši poradci pomáhají prostřednictvím nadace DOBRÝ ANDĚL (www.dobryandel.cz) rodinám...

Proč volat nebo nevolat vědmám a věštcům do televize?

Voláte věštkyním do televize, kde probíhají pravidelně ezoterické pořady a kde Vám věštci a vědmy...

Přijmeme věštkyně a věštce

Pokud cítíte, že byste byli prospěšní lidem, kteří to opravdu potřebují, neváhejte a napište nám....

Foxlea Design tvorba www Foxlea Design & Věštírna Jednička © 2011