Láska a intenzita přání

Několik let žiji v hlavním městě a díky tomu poznávám mnoho lidí z celého světa. Z Ukrajiny, Ruska, Indie, Švédska, Anglie, Ameriky, Německa, Polska. Když spolu hovoříme a probíráme běžné životní radosti i starosti, vždy se rozhovor dostane ke vztahům, lásce a štěstí. Je-li nám patnáct nebo padesát let, stále se vracíme k otázce lásky: Najdu toho pravého partnera? Bude mě dostatečně milovat? Bude mi věrný? Zavolá? Sejdeme se znovu? Bude nám spolu dobře? Je to tak, že láska je stěžejní bod našeho života a my si to plně uvědomujeme. Proto neustále hledáme a nacházíme, přijímáme a zase opouštíme a znovu hledáme a stále máme pocit, že Láska, kterou máme není dostatečně „jistá“,  není dost „neměnná“ a není dost „pevná“ dle našich měřítek. V matematice jsou dána přesná pravidla, když jedna a jedna jsou dvě, tak se to nemění a my víme, že toto pravidlo nám zůstane až do našich posledních dní. Ale u lásky? Jedna a jedna jsou také dvě, jen veličiny jsou pohyblivé, a tak se obáváme, co když budu jen jedna, co když ta má druhá veličina odejde? Tyto obavy vyplývají z našich skutečných životních zážitků, když odešel můj otec, jistě odejde i můj partner. Když mě opustila moje první láska, jistě mě opustí každá další láska, když mi maminka říkala, že nejsem dost dobrá, jistě nebudu dobrá pro nikoho jiného....! A je to tady. Sami si podvědomě vytváříme negativní přístup k partnerství a „energii“ , kterou posíláme do prostoru,  nezajímá,  jestli vyslovujeme chci nebo nechci,ale velmi vnímá intenzitu přání myšlenky. A tak když vyslovíme „ Nechci určitě zlého partnera, protože to už jsem si v životě užila dost!“ , je síla intenzity dána do slova „zlého“ a energie nám pošle „zlého“ partnera, protože síla vyslovení či myšlenky byla tak intenzivní, že energie na ni reaguje a jak je známo, splní nám všechna naše přání. Že jsem chtěla partnera hodného? No ano, ale asi jsem si o něj neřekla správně. 

Mám kamaráda, který je v předdůchodovém věku a byl sám. Jeho děti mu neustále říkaly, ať si najde přítelkyni. A tak, když už chtěl mít od řečí dětí klid, řekl: "Vezmu si jedině takovou ženu, která nebyla nikdy vdaná, nemá děti, je hezká a milá." Tímto celou diskusi o partnerce uzavřel. Za dva měsíce oslavoval ve své oblíbené hospůdce narozeniny a v bujarém veselí přizval ke stolu pár hostů restaurace. Mezi nimi byla i Míša a světe div se, nikdy nebyla vdaná, byla bezdětná, pohledná a milá.  Nyní jsou manželé už pár let. Kamarád občas s úsměvem prohodí: „To jsem přeci osudu nemohl odmítnout, když splnil mé přání i takové, ve které jsem sám nikdy nevěřil.“ 

Takže moji milí, když žádáte o cokoli, dejte si pozor, jak je formulována Vaše prosba a do kterého slova vkládáte intenzitu a sílu přání. Pokud si svá přání doopravdy uvědomíte a vyslovíte ve správné intenzitě, pak Vám všechna životní přání budou splněna a obklopí Vás všudypřítomná láska.

 

Vaše Jana Naděžda / Věštírna Jednička

cena 46 Kč/min včetně DPH

Štír

Horoskopy a motivace

Motivace na pondělí 20.11.2017 od Šárky

Máme tu nový začátek týdne a s ním dobrý den pro nové začátky. Učení či studium Vám pomůže k...

zobrazit celý horoskop

Motivace na neděli 19.11.2017 od Marty

Tuto neděli si "udělejte" podle svých představ. Můžete jet na výlet nebo odpočívat v klidu domova....

zobrazit celý horoskop

Horoskop na měsíc listopad 2017 od Šárky

Všeobecně je pro tento měsíc důležité si uvědomit, jak krásný svět kolem sebe máte a přitom...

zobrazit celý horoskop

Zodiac

Aktuality

Již dva roky pomáháme rodinám s dětmi

Prostřednictvím nadace DOBRÝ ANDĚL (www.dobryandel.cz) již dva roky pomáháme rodinám s dětmi,...

Úklid duše

Starý rok pomalu končí a přichází doba Vánoc. A my si s tímto obdobím spojujeme mimo jiné úklid...

Nemůžete se dovolat konkrétní věštkyni?

Nemůžete se dovolat naší konkrétní věštkyni? Napište nám to na náš e-mail...

Foxlea Design tvorba www Foxlea Design & Věštírna Jednička © 2011