Saturn - planeta omezení, ale i trvalého úspěchu

 Každý z nás má v životě období omezení, zvýšené únavy, nějaké delší chronické nemoci, zastavení příjmů, nebo období smutku a depresí... 

Za tyto „nepříjemnosti“ může většinou planeta Saturn (druhá největší planeta naší Sluneční soustavy, hned po Jupiteru) a jeho negativní úhly na naše planety v osobním horoskopu. Saturn „oběhne“ zvěrokruh za cca 29 let. 

Saturn je planetou omezení a stagnace, ale také trvalosti, budov a staveb a pomalého budování. Důležité jsou 2 věci. V oblasti, kde máme umístěný Saturn v našem osobním horoskopu, se nejvíce „nadřeme“, v té oblasti máme v životě největší překážky a omezení. To, kterým domem nám Saturn právě teď prochází, tak tu oblast nejvíce řešíme. 

Pár příkladů umístění Saturnu v domech našeho horoskopu: člověk, který má Saturn třeba ve 4. domě domova či rodiny, měl obvykle přísné konzervativní rodiče, kteří mu ale mohli odkázat nějaké nemovitosti, či se o nemovitosti bude ve vyšším věku starat. Člověk, který má Saturn v 6. domě práce a zdraví, se vždy v práci hodně nadře na výsledek a bývá přehnaně zodpovědný. Z jeho přehnané pracovitosti pak vznikají chronické nemoci. Saturn v 10. domě kariéry a úspěchu dává konzervativní úspěch, dřinu, ale trvalý úspěch. V 10. domě má třeba Saturn současná anglická královna Alžběta II. V roce 2012 oslavila 60tileté výročí „na trůně“. Tak toto je opravdu trvalý a dlouhodobý úspěch. Kdo má Saturn ve 2. domě, tak je většinou zodpovědný v oblasti peněz, na peníze se hodně nadře a může být až moc spořivý. Saturn umístěný v 7. domě manželství dává staršího partnera, manžela či manželku, přísné, ale moudré partnery, kteří nás „omezují“ a vychovávají, apod. 

Saturn má ještě jednu „vlastnost“, je to učitel, planeta, která nás zkouší v různých oblastech našeho života, právě tím, kterým domem - kterou oblastí - nám právě prochází. 

Průchod Saturnu našimi domy: když nám prochází prvním domem, tak „moudříme“, ale současně máme omezenou životní sílu. Když nám prochází druhým domem financí, tak máme omezené příjmy a učí nás ještě více šetřit a vážit si peněz. Když nám prochází třetím domem inteligence, tak více studujeme, ale jde nám to ztěžka. Když nám prochází Saturn čtvrtým domem domova a rodiny, tak třeba řešíme bydlení, nemovitosti v rodině, či nemocné rodiče. Když nám prochází pátým domem lásky a dětí, tak můžeme mít stálou lásku, ale i starosti v lásce, či starosti s dětmi. Když nám prochází šestým domem práce a zdraví, tak máme těžší práci, více povinností, může se nám zhoršit zdraví. Když prochází sedmým domem manželství a smluv, tak můžeme zatoužit po manželství, nebo naopak máme despotického partnera, který nás omezuje, máme těžkosti v manželství či partnerství a ve smlouvách. Když nám prochází osmým domem peněz druhých, tajemna a sexu, tak můžeme mít ztížené získání půjček, hypoték nebo nemáme zájem o sex ani o ezoteriku. Když nám prochází devátým domem zahraničí, dalekých cest a vyššího vzdělání, tak můžeme mít těžkosti na zahraničních cestách, nebo ve studiu. Když nám prochází desátým domem kariéry a úspěchu, tak nám může na jedné straně „dát“ trvalou kariéru, ale těžkou, nebo na druhé straně nám může kariéru vzít, zastavit a dovézt nás k bankrotu. Když nám prochází jedenáctým domem přátel a nadějí, tak můžeme potkat starší přátele, nebo mít naopak omezení v oblasti přátelství, či pozastavení našich přání. A když nám prochází Saturn dvanáctým domem ústraní, podvědomí a našich nepřátel, tak můžeme potřebovat být více v ústraní, meditovat, nebo se mohou projevit nějaké naše dispozice k nemocem, pobyt v nemocnici či v lázních, nějaké omezující akce našich nepřátel apod. 

Je dobré vědět, kterým domem Vám právě Saturn prochází, abychom byli připraveni na životní zkoušku. Abychom třeba nezaložili firmu, podnikání, či nekoupili nemovitost v době těsně před tím, než nás čeká nějaká těžká vazba od Saturnu, která by nás mohla o náš úspěch či naši nemovitost připravit. Nebo abychom nezačali novou práci, či nové podnikání v období zdravotního oslabení, ale raději o nějaký týden později, až nám tyto těžké vazby přejdou. 

Saturn nám může mnohé vzít, ale může nám i mnohé dát. Záleží na tom, jak jsme o jeho vlivu informovaní a jak jsme už za svůj život zmoudřeli a poučili se ze svých chyb. Saturn přeje a dává úspěch zodpovědným a moudrým. Díky astrologii můžeme zmoudřet dříve. 

Během pár minut Vám mohu říci, kterým domem Vám právě Saturn prochází a kterým dalším domem bude procházet, abyste byli připraveni na životní zkoušku a zvládli ji bez ztráty financí či bez ztráty zdraví. 

Štěstí přeje připraveným…

 

Vaše Patricie / Věštírna Jednička

cena 46 Kč/min včetně DPH

Střelec

Horoskopy a motivace

Motivace na pátek 15.12.2017 od Markéty

Každý člověk bez ohledu na to, co provedl, čerpá z lásky, které je dost pro všechny lidi. Dítě se...

zobrazit celý horoskop

Motivace na čtvrtek 14.12.2017 od Šárky

Máme tu den ideální pro relaxaci a odpočinek. Před vánočním shonem, kdy uklízíte, pečete a...

zobrazit celý horoskop

Horoskop podle TAROTU od Markéty na prosinec 2017

Prosinec sebou přináší jedny z nejoblíbenějších svátků v roce. Určitě nezapomeneme...

zobrazit celý horoskop

Zodiac

Aktuality

Úklid duše a přání k období adventu

Starý rok pomalu končí a přichází advent před vánočními svátky. A my si s tímto obdobím spojujeme...

Již dva roky společně s Vámi pomáháme rodinám s dětmi

Prostřednictvím nadace DOBRÝ ANDĚL (www.dobryandel.cz) již dva roky pomáháme rodinám s dětmi,...

V naší věštírně jsou Dobří andělé, pomáhejme...

Naši poradci pomáhají prostřednictvím nadace DOBRÝ ANDĚL (www.dobryandel.cz) rodinám...

Foxlea Design tvorba www Foxlea Design & Věštírna Jednička © 2011