Saturn - planeta omezení, ale i trvalého úspěchu

 Každý z nás má v životě období omezení, zvýšené únavy, nějaké delší chronické nemoci, zastavení příjmů, nebo období smutku a depresí... 

Za tyto „nepříjemnosti“ může většinou planeta Saturn (druhá největší planeta naší Sluneční soustavy, hned po Jupiteru) a jeho negativní úhly na naše planety v osobním horoskopu. Saturn „oběhne“ zvěrokruh za cca 29 let. 

Saturn je planetou omezení a stagnace, ale také trvalosti, budov a staveb a pomalého budování. Důležité jsou 2 věci. V oblasti, kde máme umístěný Saturn v našem osobním horoskopu, se nejvíce „nadřeme“, v té oblasti máme v životě největší překážky a omezení. To, kterým domem nám Saturn právě teď prochází, tak tu oblast nejvíce řešíme. 

Pár příkladů umístění Saturnu v domech našeho horoskopu: člověk, který má Saturn třeba ve 4. domě domova či rodiny, měl obvykle přísné konzervativní rodiče, kteří mu ale mohli odkázat nějaké nemovitosti, či se o nemovitosti bude ve vyšším věku starat. Člověk, který má Saturn v 6. domě práce a zdraví, se vždy v práci hodně nadře na výsledek a bývá přehnaně zodpovědný. Z jeho přehnané pracovitosti pak vznikají chronické nemoci. Saturn v 10. domě kariéry a úspěchu dává konzervativní úspěch, dřinu, ale trvalý úspěch. V 10. domě má třeba Saturn současná anglická královna Alžběta II. V roce 2012 oslavila 60tileté výročí „na trůně“. Tak toto je opravdu trvalý a dlouhodobý úspěch. Kdo má Saturn ve 2. domě, tak je většinou zodpovědný v oblasti peněz, na peníze se hodně nadře a může být až moc spořivý. Saturn umístěný v 7. domě manželství dává staršího partnera, manžela či manželku, přísné, ale moudré partnery, kteří nás „omezují“ a vychovávají, apod. 

Saturn má ještě jednu „vlastnost“, je to učitel, planeta, která nás zkouší v různých oblastech našeho života, právě tím, kterým domem - kterou oblastí - nám právě prochází. 

Průchod Saturnu našimi domy: když nám prochází prvním domem, tak „moudříme“, ale současně máme omezenou životní sílu. Když nám prochází druhým domem financí, tak máme omezené příjmy a učí nás ještě více šetřit a vážit si peněz. Když nám prochází třetím domem inteligence, tak více studujeme, ale jde nám to ztěžka. Když nám prochází Saturn čtvrtým domem domova a rodiny, tak třeba řešíme bydlení, nemovitosti v rodině, či nemocné rodiče. Když nám prochází pátým domem lásky a dětí, tak můžeme mít stálou lásku, ale i starosti v lásce, či starosti s dětmi. Když nám prochází šestým domem práce a zdraví, tak máme těžší práci, více povinností, může se nám zhoršit zdraví. Když prochází sedmým domem manželství a smluv, tak můžeme zatoužit po manželství, nebo naopak máme despotického partnera, který nás omezuje, máme těžkosti v manželství či partnerství a ve smlouvách. Když nám prochází osmým domem peněz druhých, tajemna a sexu, tak můžeme mít ztížené získání půjček, hypoték nebo nemáme zájem o sex ani o ezoteriku. Když nám prochází devátým domem zahraničí, dalekých cest a vyššího vzdělání, tak můžeme mít těžkosti na zahraničních cestách, nebo ve studiu. Když nám prochází desátým domem kariéry a úspěchu, tak nám může na jedné straně „dát“ trvalou kariéru, ale těžkou, nebo na druhé straně nám může kariéru vzít, zastavit a dovézt nás k bankrotu. Když nám prochází jedenáctým domem přátel a nadějí, tak můžeme potkat starší přátele, nebo mít naopak omezení v oblasti přátelství, či pozastavení našich přání. A když nám prochází Saturn dvanáctým domem ústraní, podvědomí a našich nepřátel, tak můžeme potřebovat být více v ústraní, meditovat, nebo se mohou projevit nějaké naše dispozice k nemocem, pobyt v nemocnici či v lázních, nějaké omezující akce našich nepřátel apod. 

Je dobré vědět, kterým domem Vám právě Saturn prochází, abychom byli připraveni na životní zkoušku. Abychom třeba nezaložili firmu, podnikání, či nekoupili nemovitost v době těsně před tím, než nás čeká nějaká těžká vazba od Saturnu, která by nás mohla o náš úspěch či naši nemovitost připravit. Nebo abychom nezačali novou práci, či nové podnikání v období zdravotního oslabení, ale raději o nějaký týden později, až nám tyto těžké vazby přejdou. 

Saturn nám může mnohé vzít, ale může nám i mnohé dát. Záleží na tom, jak jsme o jeho vlivu informovaní a jak jsme už za svůj život zmoudřeli a poučili se ze svých chyb. Saturn přeje a dává úspěch zodpovědným a moudrým. Díky astrologii můžeme zmoudřet dříve. 

Během pár minut Vám mohu říci, kterým domem Vám právě Saturn prochází a kterým dalším domem bude procházet, abyste byli připraveni na životní zkoušku a zvládli ji bez ztráty financí či bez ztráty zdraví. 

Štěstí přeje připraveným…

 

Vaše Patricie / Věštírna Jednička

cena 46 Kč/min včetně DPH

Ryby

Horoskopy a motivace

Motivace na středu 21.2.2018 od Šárky

V tento den má vše, co vyslovíte, potenciál stát se realitou, proto je třeba zvažovat svá slova. Vše...

zobrazit celý horoskop

Motivace na úterý 20.2.2018 od Marty

Rádi děláme věci složitě, chceme si vše pojmenovat a vysvětlit. Kvůli tomu někteří cestují na...

zobrazit celý horoskop

Horoskop na měsíc únor 2018 od Marty

Beran (21.3. - 20.4.) Čeká Vás rušné období a budete vše přehodnocovat. Určité osoby Vás mohou...

zobrazit celý horoskop

Zodiac

Aktuality

Vítáme mezi námi novou věštkyni Věry

Vítáme mezi námi ve Věštírně Jedničce věštkyni jménem Věry. Paní Věry je zkušená kartářka a...

Informace k omezení volání

Vážení zákazníci, dne 13.1.2018 nabyl účinnosti zákon č. 370/2017 Sb., o platebním styku. ...

V naší věštírně jsou Dobří andělé, pomáhejme...

Naši poradci pomáhají prostřednictvím nadace DOBRÝ ANDĚL (www.dobryandel.cz) rodinám...

Foxlea Design tvorba www Foxlea Design & Věštírna Jednička © 2011