13. komnata - světlé a stinné stránky kartářů, věštců a jasnovidců

 Nemám tím na mysli osoby jako takové, ale jejich odkryté schopnosti a mimosmyslové vnímání.

Jsem přesvědčena o tom, že takové schopnosti máme všichni. U některých z nás se projeví dříve, u někoho později. Někteří se budou muset ještě znovu narodit a ujít na své cestě ještě pořádný kus cesty. Ale dojdou…  Cesta k poznání a vědění je dlouhá, ale stojí za to. Takže myslím, že jakékoliv slovo „vyvolený“ sem nepatří, neboť všichni máme svobodnou vůli a tím si svoji cestu a zvládání životních lekcí volíme sami.

Může se zdát, že pokud tyto schopnosti již máme rozvinuté a víme co nás čeká, nebo lépe řečeno jakou cestu máme před sebou, je výhra. Nebo pokud dopředu cítíme, co se stane, nebo vidíme to, co jiní nevidí. Intuice, empatie, třetí oko, jasnovědění, jasnocítění, jasnozřivost atd. - vše "frčí" skvěle a my se můžeme na různé věci připravit, dát si pozor, nebo se jim vyvarovat anebo zmírnit jejich dopad. Ano to je jedna strana mince. 

Druhou stranou mince je, že vše se týká všech a tudíž i našich nejbližších a milovaných. A protože jsem tento příspěvek nazvala 13. komnatou, napíši Vám o sobě. 

Předtuchy. Začátkem října 1989 jsem cítila, že se na naši rodinu žene velké neštěstí. A protože to neustupovalo, sdělila jsem to doma. Dne 15.10.1989 si maminka po pádu z výšky srazila vaz (přeražený druhý krční obratel). Naštěsí nedošlo k úplnému přerušení míchy, tak pád přežila - dle neurochirurga jako jedna z 10 tisíců případů. Co vše pak následovalo, je na samostatné vyprávění nebo spíš na knihu a věřte, že to ani trochu jednoduché nebylo. Ale přes všechny možné a nemalé komplikace, klinickou smrt, Bůh při nás stál a vše jsme zvládli. Maminka žila ještě 21 let.

Vyložíte karty... a vidíte, že Vámi milovaný člověk (tehdy můj tatínek) tu mezi námi dlouho nebude... láskyplný táta, který s ničím nemarodil. Ten datum výkladu si pamatuji dodnes, bylo to 30.6.2001. Nevěříte, nebo spíš nechcete věřit... Pak náhle nemocnice..., pak v červenci vidíte na jeho čele dohořívající svíci... a víte... Pak začátkem srpna vidíte datum 29... - ano, odešel přesně 29. srpna 2001 (tedy za dva měsíce od výkladu karet bez jednoho dne).  Ten den byla středa a přesto, že jsme se v rodině domluvili, abych už nejezdila, neboť tatínek již na nic nereagoval, něco mě tam večer po skončení pracovního dne doslova táhlo. Jela jsem. Ano, čekal na mě. Na moji řeč pokýval hlavou a na dotek mi jemně stiskl ruku. Potřeboval se se mnou rozloučit… Přesně za hodinu po mém odchodu z nemocnice zemřel.

Tehdy jsem ještě neuměla pohlížet na smrt fyzického těla jako dnes. Byla to pro mě velká rána a také lekce. Vše přijmout, vědět že nic nekončí. A až jsem se to naučila, otevřely se mi další věci... Když je třeba táta se mnou coby rádce nebo pomocník.

Když se kouknu na datum odchodu, tak se musím usmát... Je tu vzkaz. A já se snažím na sobě pracovat a ten vzkaz dodržet. I u maminčina odchodu je vzkaz. A díky numerologii mohu oba přečíst.

Tohle je druhá strana mince. Víte, čekáte, bojíte se...

Je dobré na sobě hodně pracovat, věřte mi. Vědět, že smrtí nic nekončí. Pomůže Vám to ve zvládání těžkých situací. Práce na sobě je základ, pak dokážeme mnohé.

Děkuji všem čistým dušičkám, které si tento článek přečetly... Dala jsem vám kousek sebe.

 

S láskou Věštírna Jednička

cena 46 Kč/min včetně DPH

Ryby

Horoskopy a motivace

Motivace na středu 21.2.2018 od Šárky

V tento den má vše, co vyslovíte, potenciál stát se realitou, proto je třeba zvažovat svá slova. Vše...

zobrazit celý horoskop

Motivace na úterý 20.2.2018 od Marty

Rádi děláme věci složitě, chceme si vše pojmenovat a vysvětlit. Kvůli tomu někteří cestují na...

zobrazit celý horoskop

Horoskop na měsíc únor 2018 od Marty

Beran (21.3. - 20.4.) Čeká Vás rušné období a budete vše přehodnocovat. Určité osoby Vás mohou...

zobrazit celý horoskop

Zodiac

Aktuality

Vítáme mezi námi novou věštkyni Věry

Vítáme mezi námi ve Věštírně Jedničce věštkyni jménem Věry. Paní Věry je zkušená kartářka a...

Informace k omezení volání

Vážení zákazníci, dne 13.1.2018 nabyl účinnosti zákon č. 370/2017 Sb., o platebním styku. ...

V naší věštírně jsou Dobří andělé, pomáhejme...

Naši poradci pomáhají prostřednictvím nadace DOBRÝ ANDĚL (www.dobryandel.cz) rodinám...

Foxlea Design tvorba www Foxlea Design & Věštírna Jednička © 2011