Čísla v řece života - číslo 0

 Anglické slovo pro nulu, zero, má původ v arabském slově sifr – pustý, prázdný. V češtině máme podobně znějící slovo cifra, šifra, i když s nulou nemá nic společného.

Určitě všichni znáte výroky typu: jsem nula, začínal od nuly, nula od nuly pojde, každá nula se nejraději přátelí s větším číslem, nula zůstává nulou na každém místě, ale její místo se počítá... Ze slova nula čiší sice prázdnota, chlad a beznaděj, ale ničeho se nebojte.  Dočtete-li tento článek do konce, zjistíte, že je vše jinak.

Ve vědě o číslech nula označuje duchovno spojení s vyššími silami. Nula v datu narození dodává sousednímu číslu životní sílu a energii. Je symbolem kola osudu, změny, přeměny, pohybu vpřed. Nula je obrovská neprozkoumaná oblast, která v sobě ukrývá tajemství a vybízí nás k tomu, že je třeba se posunout dál a neustrnout na jednom místě. Při pohybu vpřed ale musíme respektovat vesmírné zákony. Mít na paměti, že každý krok, který učiníme na cestě k poznání tajemného a neznámého, musí být učiněn ve prospěch všeho lidstva. A naopak. Každý špatný krok, každé neuvážené a sobecké rozhodnutí, by se nám v příštím životě vrátilo zpět ve formě karmy jako bumerang.

Vezměme si jako příklad nenarozené dítě. Nemá ještě jméno, adresu bydliště a rodné číslo, ale rozhodně to není žádná nula, neboť vyžaduje od budoucí matky velkou péči. Sice nerozumí našemu jazyku, ale vnímá zabarvení hlasu, melodii zpívané písničky. Nelibě nese hlasitou hudbu, cigaretový kouř, křik, drogy. Rušivě působí rovněž vibrace a zvonění mobilu, protože dítě je neustále proti své vůli buzeno ze spánku. I dosud nenarozené dítě je velmi vnímavé k duševnímu stavu matky a dokáže zachytit její radost i úzkost, zklamání, bolest. Člověk si to ani neuvědomuje, ale doba, kterou trávíme v matčině lůně, je nesmírně důležitá a významná. Ovlivňuje totiž naši osobnost i náš nadcházející život, pozdější citové reakce a modely chování.

Máte-li možnost, zeptejte se maminky nebo jiného příbuzného na podrobnosti jejího těhotenství a následného porodu. Co se v době matčina těhotenství přihodilo, jak oba rodiče toto období prožívali, jaký byl průběh porodu. Měla Vaše matka z porodu strach? Narodili jste se předčasně? Zemřel při porodu Váš sourozenec? Přála si matka potomka opačného pohlaví? A pak možná najdete i vysvětlení pro své potíže - pocit strachu, nechutenství, nespavost apod.

Pokud se na nenarozené dítě těšíme, povídáme si s ním, sami jsme obklopeni láskyplnou rodinou, vhodně se stravujeme a nepřipouštíme si žádné negativní myšlenky, zajistíme svému děťátku úspěšný start do života.

Osobně znám rodinu významného světoznámého klavírního umělce. Jeho maminka v době těhotenství hrávala na klavír nebo poslouchala vážnou hudbu, babička miminku hrála skladby Leoše Janáčka. Snad i proto klavírní Mistr dosáhl už v mladém věku řadu významných úspěchů doma i v zahraničí.

Ale zpátky k nule. Domníváte-li se, že jste nula, vězte, že jste sjednoceni s Bohem a ve svém srdci byste měli pocítit lásku Stvořitele. Nevíte-li, který směrem se na své životní pouti vydat, požádejte o pomoc některého z andělů, aby vás podpořil a navedl na správnou cestu. Občas ve svém hektickém životním tempu zpomalte a popřemýšlejte, zda jste nepřehlédli nebo nepřeslechli v poslední době něčí varování, výzvu či důležitý vzkaz. Máte-li dojem, že jste se ocitli ve slepé uličce a nevíte, kudy kam, nechejte plynout čas, nic nepodnikejte, přestaňte hledat uspokojení v radovánkách a v materiálním světě, ale spíše se soustřeďte na meditační a duchovní cestu. Všechno ve Vašem životě je v pořádku. Každá bolest, strádání a neúspěch jsou pouze upozorněním, že jsme delší dobu přešlapovali na jednom místě a nyní musíme zmobilizovat své vědomosti a znalosti k pohybu vpřed. Věřte si, jděte za svým přáním. Až získáte díky meditacím dostatek energie a vnitřní síly, pusťte se naplno do uskutečnění svého snu. Vše potřebuje čas, správné načasování. A hlavně se nebojte zatočit kolem osudu a vzít svůj život do vlastních rukou. 

 

S úctou a láskou Vaše kartářka Antonia / Věštírna Jednička

 

cena 46 Kč/min včetně DPH

Váhy

Horoskopy a motivace

Motivace na pondělí 23.10.2017 od Marty

Pondělí si užijme a po napjatých dnech s partnerem - možná to souviselo s volbami - si udělejte spolu...

zobrazit celý horoskop

Motivace na neděli 22.10.2017 od Markéty

Mnohokrát váháte, zda jdete po správné cestě. To se stává zejména v okamžicích, kdy začnete...

zobrazit celý horoskop

Motivace na sobotu 21.10.2017 od Šárky

Buďte velkorysí. Přichází období vhodné pro započetí studia a čtení moudrých knih. Informace nyní...

zobrazit celý horoskop

Zodiac

Aktuality

V naší věštírně jsou Dobří andělé

Naši poradci pomáhají prostřednictvím nadace DOBRÝ ANDĚL (www.dobryandel.cz) rodinám...

Proč volat nebo nevolat vědmám a věštcům do televize?

Voláte věštkyním do televize, kde probíhají pravidelně ezoterické pořady a kde Vám věštci a vědmy...

Přijmeme věštkyně a věštce

Pokud cítíte, že byste byli prospěšní lidem, kteří to opravdu potřebují, neváhejte a napište nám....

Foxlea Design tvorba www Foxlea Design & Věštírna Jednička © 2011