Milujeme rituály

 Když se řekne rituál, každý z nás si může představit něco úplně jiného. Někdo ranní rituál se vstáváním, jiný má svůj rituál po návratu domů v podobě relaxace při kávě. Někdo zase vidí rituál v podobě chvilky pro sebe, například pravidelné procházky přírodou…

Prostě rituály mají v životě každého z nás své místo, ať už vědomě nebo nevědomě. Rituály mají důležitý význam pro naši vnitřní pohodu a psychickou odolnost. Proto bychom si měli ve svém životě rituály pěstovat a na vědomé úrovni si užívat tu chvíli, kterou si do života pravidelně vpouštíme a nenechat se o ni připravit. Sami sebe si vážíme tím, že si vyhrazujeme čas na svůj rituál, že sami sebe hýčkáme něčím, co nám dělá dobře. Tím naši duši posilujeme a získáváme energii pro náš každodenní život. 

Existují však také rituály, které se váží k naší spiritualitě. Jsou to rituály, kterými chceme dosáhnout napřříklad vytyčeného cíle, splnit si přání, pozitivně ovlivnit realitu, přitáhnout si do života peníze, osobu, událost. Tyto rituály mohou mít velikou sílu. Záleží ale na tom, kdo a jak je provádí. Osoba, která přistupuje k provedení takového rituálu, by měla být dostatečně mentálně silná. Měla by mít čisté úmysly. Rituál by měl být veden pro dobro všech zúčastněných, tzn. ze srdce. 

K provedení jakéhokoliv rituálu je velmi důležité jeho načasování. Nic nelze uspěchat, všechno má svůj čas. Čím důslednější bude příprava, čím více jí dáme prostoru a váhy, tím bude účinek rituálu silnější. Známý je vliv měsíce na účinek prováděných rituálů. Podle toho, jestli chceme rituálem něčeho dosáhnout, nebo naopak se něčeho zbavit, směřujeme provedení rituálů buďto do úplňkových dnů nebo novoluní.

Velmi také záleží na prostoru, kde rituál provedeme. Může to být vyhrazené místo doma, může to být klidné místo v přírodě. Rituál přerušený nečekanými vlivy, osobami nebo neurčitým pocitem, že tady něco nesedí, nebude fungovat. Proto je nutné uvážit všechny tyto možnosti předem a připravit se tak, aby rituál mohl proběhnout nerušeně a harmonicky.

V každém případě správně provedený rituál v nás jednoznačně musí vyvolat nádherné pocity, radost, štěstí a víru, že vše je v pořádku tak, jak si přejeme a tudíž v souladu s naší duší. A pozor - tyto pocity si nevnutíme, neošálíme naše vnitřní nastavení a tak sami okamžitě vycítíme, zda je rituál v souladu s námi a tím připravený k jeho reálnému splnění.

Pokud si například přejeme do života partnera, na kterého při rituálu myslíme se strachem, že mu vlastně dostatečně nevěříme, není to ta pravá osoba pro život a žádný rituál nepomůže. V případě, že si přejeme peníze – měl by nás při provádění rituálu zaplavit pocit spokojenosti a pocitu, že není problém mít dost peněz a že si je prostě zasloužíme. Pokud Vám ale do mysli budou přicházet myšlenky typu, jak a vždyť to není možné, nezasloužím si, rituál Vám nepomůže.

Troufám si říci, že rituály jsou prostředek, jak si život zlepšit. To však pouze za podmínek, že je vede správná osoba s čistým úmyslem ve správnou dobu a na správném místě s požehnáním andělů.

 

Vaše Věštírna Jednička

cena 46 Kč/min včetně DPH

Horoskopy a motivace

Motivace na neděli 21.1.2018 od Marty

Dost často přemýšlíte negativně. Bojíte se o rodinu, o sebe, v hlavě si vytváříte katastrofický...

zobrazit celý horoskop

Motivace na sobotu 20.1.2018 od Markéty

Neberte na sebe příliš mnoho zodpovědnosti za životy druhých.  Jediný člověk, za kterého...

zobrazit celý horoskop

Horoskop na měsíc leden 2018 od Šárky

V lednu si dávejte pozor, zda nehrajete dvojí hru. Pokud hodláte v tomto předstírání pokračovat,...

zobrazit celý horoskop

Zodiac

Aktuality

Nemůžete se k nám dovolat? Poradíme Vám.

Nemůžete se dovolat naší konkrétní věštkyni? Napište nám to na náš e-mail...

V naší věštírně jsou Dobří andělé, pomáhejme...

Naši poradci pomáhají prostřednictvím nadace DOBRÝ ANDĚL (www.dobryandel.cz) rodinám...

Již dva roky společně s Vámi pomáháme rodinám s dětmi

Prostřednictvím nadace DOBRÝ ANDĚL (www.dobryandel.cz) již dva roky pomáháme rodinám s dětmi,...

Foxlea Design tvorba www Foxlea Design & Věštírna Jednička © 2011