Zamilování = rozchod nebo přechod v lásku

 I. Zamilování

Lásku chce prožívat každý z nás. Milovat někoho je to největší štěstí v životě. Láska je důvěra, tolerance, radost, ale i obava a pochybnosti. Když potkáte někoho, kdo je vám velmi blízký a cítíte přitažlivost, říká se tomu chemie. Chemie byla dána všem bytostem a je to signál, že potkáváte tu správnou osůbku. Chemie rozhoduje o dalších krocích, které jsou vám předurčeny. Někdy se stává, že potkáte člověka, který je zadaný a přesto nebo i právě proto mezi vámi proběhne chemická reakce. Přitažlivost se neptá, jestli je ten druhý zadaný, prostě proběhne a je ve vás. Někdy se může stát, že chemická reakce proběhne jednostranně. To znamená, že vám opačné pohlaví více voní než vy jemu. Nevěšte hlavu, stává se to často a to způsobuje, že druhý člověk neprojeví až takový zájem o vás. Není to z důvodu, že by jste byli horší nebo lepší, je to jen příroda. Pokud však potkáte člověka, kde chemie proběhne oboustranně, většinou se pak jedná o bouřlivý začátek vztahu a bouřlivé období zamilování. Obrovská vzájemná přitažlivost se dere na povrch a máte pocit, že létáte, sníte po celý den s otevřenýma očima a představujete si a prožíváte i to, co se vám předtím zdálo nemožné. Tomu se říká zamilování.

Zamilování je nádherné, okouzlující a máte pocit, že dokážete všechno na světě a že nevydržíte jeden bez druhého ani jednu vteřinu dne. Neustále si píšete, voláte, nebo trávíte čas spolu. Nezajímá vás vůbec, jaký je doopravdy ten druhý člověk, nezajímají vás jeho povahové rysy. Prostě žijete teď a tady!      

Z etapy zamilování se pomalu dostáváte a buď zjistíte, že se rozrostlo v lásku, což je nejkrásnější zjištění, nebo po období zamilování a otevření očí bez růžových brýlí zjistíte, že prvotní pocity jsou pryč a vy si s partnerem již nemáte co předat. (Příště II. Rozchody).

 

Vaše Jana Naděžda / Věštírna Jednička

 cena 46 Kč/min včetně DPH

Váhy

Horoskopy a motivace

Motivace na pondělí 23.10.2017 od Marty

Pondělí si užijme a po napjatých dnech s partnerem - možná to souviselo s volbami - si udělejte spolu...

zobrazit celý horoskop

Motivace na neděli 22.10.2017 od Markéty

Mnohokrát váháte, zda jdete po správné cestě. To se stává zejména v okamžicích, kdy začnete...

zobrazit celý horoskop

Motivace na sobotu 21.10.2017 od Šárky

Buďte velkorysí. Přichází období vhodné pro započetí studia a čtení moudrých knih. Informace nyní...

zobrazit celý horoskop

Zodiac

Aktuality

V naší věštírně jsou Dobří andělé

Naši poradci pomáhají prostřednictvím nadace DOBRÝ ANDĚL (www.dobryandel.cz) rodinám...

Proč volat nebo nevolat vědmám a věštcům do televize?

Voláte věštkyním do televize, kde probíhají pravidelně ezoterické pořady a kde Vám věštci a vědmy...

Přijmeme věštkyně a věštce

Pokud cítíte, že byste byli prospěšní lidem, kteří to opravdu potřebují, neváhejte a napište nám....

Foxlea Design tvorba www Foxlea Design & Věštírna Jednička © 2011