Zamilování = rozchod nebo přechod v lásku

 I. Zamilování

Lásku chce prožívat každý z nás. Milovat někoho je to největší štěstí v životě. Láska je důvěra, tolerance, radost, ale i obava a pochybnosti. Když potkáte někoho, kdo je vám velmi blízký a cítíte přitažlivost, říká se tomu chemie. Chemie byla dána všem bytostem a je to signál, že potkáváte tu správnou osůbku. Chemie rozhoduje o dalších krocích, které jsou vám předurčeny. Někdy se stává, že potkáte člověka, který je zadaný a přesto nebo i právě proto mezi vámi proběhne chemická reakce. Přitažlivost se neptá, jestli je ten druhý zadaný, prostě proběhne a je ve vás. Někdy se může stát, že chemická reakce proběhne jednostranně. To znamená, že vám opačné pohlaví více voní než vy jemu. Nevěšte hlavu, stává se to často a to způsobuje, že druhý člověk neprojeví až takový zájem o vás. Není to z důvodu, že by jste byli horší nebo lepší, je to jen příroda. Pokud však potkáte člověka, kde chemie proběhne oboustranně, většinou se pak jedná o bouřlivý začátek vztahu a bouřlivé období zamilování. Obrovská vzájemná přitažlivost se dere na povrch a máte pocit, že létáte, sníte po celý den s otevřenýma očima a představujete si a prožíváte i to, co se vám předtím zdálo nemožné. Tomu se říká zamilování.

Zamilování je nádherné, okouzlující a máte pocit, že dokážete všechno na světě a že nevydržíte jeden bez druhého ani jednu vteřinu dne. Neustále si píšete, voláte, nebo trávíte čas spolu. Nezajímá vás vůbec, jaký je doopravdy ten druhý člověk, nezajímají vás jeho povahové rysy. Prostě žijete teď a tady!      

Z etapy zamilování se pomalu dostáváte a buď zjistíte, že se rozrostlo v lásku, což je nejkrásnější zjištění, nebo po období zamilování a otevření očí bez růžových brýlí zjistíte, že prvotní pocity jsou pryč a vy si s partnerem již nemáte co předat. (Příště II. Rozchody).

 

Vaše Jana Naděžda / Věštírna Jednička

 cena 46 Kč/min včetně DPH

Střelec

Horoskopy a motivace

Motivace na sobotu 16.12.2017 od Marty

Asi se taky někdy ptáte, proč se neustále dělají v rodinách rozdíly. Ten je dobrý a jiný zase...

zobrazit celý horoskop

Motivace na pátek 15.12.2017 od Markéty

Každý člověk bez ohledu na to, co provedl, čerpá z lásky, které je dost pro všechny lidi. Dítě se...

zobrazit celý horoskop

Horoskop podle TAROTU od Markéty na prosinec 2017

Prosinec sebou přináší jedny z nejoblíbenějších svátků v roce. Určitě nezapomeneme...

zobrazit celý horoskop

Zodiac

Aktuality

Úklid duše a přání k období adventu

Starý rok pomalu končí a přichází advent před vánočními svátky. A my si s tímto obdobím spojujeme...

Již dva roky společně s Vámi pomáháme rodinám s dětmi

Prostřednictvím nadace DOBRÝ ANDĚL (www.dobryandel.cz) již dva roky pomáháme rodinám s dětmi,...

V naší věštírně jsou Dobří andělé, pomáhejme...

Naši poradci pomáhají prostřednictvím nadace DOBRÝ ANDĚL (www.dobryandel.cz) rodinám...

Foxlea Design tvorba www Foxlea Design & Věštírna Jednička © 2011