Probouzení lásky

 Jak probudit lásku v sobě a k sobě? Láska nemá ráda podmínky. Buď je, nebo není. Pokud ji necítíte, znamená to, že máte "zaneseno" v srdci mnoho bolů. Pak láska nedokáže vyskočit na povrch. Proto mějte vždy na mysli, že odpuštění, a to hlavně sám sobě, je velmi důležité. To aby energie mohly proudit správným směrem a Vaše těla a duše žila zdravým způsobem života. Odměnou za odpuštění je právě láska.

Láska nemá ráda podmínky. Například: "Až budu štíhlejší", "až budu bydlet jinde"... Pokud si myslíte, že vše se zlepší, až se něco změní (dům, město, práce, milenec), není tomu tak. To, že jste nespokojeni, je ve Vás, a tím si vše nesete sebou. Pokud změníte práci, jdete tam i se svou nespokojeností. Pokud změníte bydlení, jdete do toho nového se vším, co Vás trápí. Je potřeba svůj dům vyčistit - tedy vnitřní křivdy a probudit své , abyste si pravdivě odpověděli, co je u Vás a kolem Vás špatně. "Já", tedy Vy jste to hlavní a nejdůležitější. Prociťte vše, co Vám jde na mysl a co tvoří hradby. Buďte k sobě maximálně upřímní. Nemá smysl, abyste lhali sami sobě. Ublíží Vám to. Přiznejte si vše, co tvoří smutek ve Vašem životě. Například: "Jsem v partnerství šťastná/ý? Potřebuji k životu více peněz? Mám doma harmonii? Dělám to, co jsem si přála?" Otázky si klaďte jemně a odpovědi prociťte uvnitř těla. Odpověď ucítíte v duši a srdci, projeví se vlnami emocí. Vnímejte je a jakoby uchopte. Pohrajte si s nimi, jemně je uchopte a potěžkejte. Odpověď bude upřímná, jasná a hlavně poznáte, kde je kámen úrazu.

Láska nemá ráda podmínky, ať už je kladete sami, nebo je klade Vaše okolí. Vždy se upřímně rozhodněte, která cesta je pro vás lepší. Zlobit se a hubovat je na první pohled lehčí, ale bere Vám to tolik energie, že se v konečném důsledku cítíte vyčerpáni. Proto je vždy lépe odpouštět (ale nezapomenout), milovat (ale nevlastnit), radovat se (ale nikoli škodolibě), vtipkovat (ale neubližovat). Jak říká moudrost: „Všeho s mírou.“

Jak si pomoci, abychom našli lásku? Určitě je potřeba začít sám od sebe. Večer, když ulehnete, položte si ruce na bříško a vnímejte pocit, který ucítíte. Na počátku stačí, když jen ruce zvykáte na souznění s bříškem. Břicho je Slunce našeho těla. Vydává teplo, pocit hřejivosti ale také může vyvolat erupce. To poznáváte, když cítíte nepříjemné vibrace v žaludku. Určitý stupeň nervozity. Břicho nám dává vědět, jak je, nebo není, pro nás určitá situace příjemná. Je to radar těla, abychom ho poslouchali a poznali, kdy nám hrozí nebezpečí. Země a stvořitelé nám dali mnoho pomocníků pro šťastný život a je na nás, jak vše dokážeme použít. Není třeba se na sebe zlobit, pokud jste doposud neposlouchali své tělo a své já. Máte možnost začít právě nyní.

Takže začala jsem tím, že ruce jen na bříško položíme a zvykáme si na pocit, který v nás je. Další dny si začneme bříško hladit a povídat si s ním. Hezky pomalu, jemně. Tak, jako bychom hovořili s dítětem. Je to dítě ve Vás, jste to Vy. Řekněte mu, jak ho máte rádi a jak je příjemné, že se ruka dotýká hřejivého Slunce. Za čas to budete dělat pravidelně, protože sami poznáte, jaký to má přínos pro Vaše zdraví. A hlavně pro lásku sám k sobě.

Budete-li potřebovat pomoci, zavolejte a můžeme vše provést společně. Přeji mnoho štěstí, lásky a radosti.


Vaše Jana Naděžda / Věštírna Jednička

cena 46 Kč/min včetně DPH

Horoskopy a motivace

Motivace na neděli 21.1.2018 od Marty

Dost často přemýšlíte negativně. Bojíte se o rodinu, o sebe, v hlavě si vytváříte katastrofický...

zobrazit celý horoskop

Motivace na sobotu 20.1.2018 od Markéty

Neberte na sebe příliš mnoho zodpovědnosti za životy druhých.  Jediný člověk, za kterého...

zobrazit celý horoskop

Horoskop na měsíc leden 2018 od Šárky

V lednu si dávejte pozor, zda nehrajete dvojí hru. Pokud hodláte v tomto předstírání pokračovat,...

zobrazit celý horoskop

Zodiac

Aktuality

Nemůžete se k nám dovolat? Poradíme Vám.

Nemůžete se dovolat naší konkrétní věštkyni? Napište nám to na náš e-mail...

V naší věštírně jsou Dobří andělé, pomáhejme...

Naši poradci pomáhají prostřednictvím nadace DOBRÝ ANDĚL (www.dobryandel.cz) rodinám...

Již dva roky společně s Vámi pomáháme rodinám s dětmi

Prostřednictvím nadace DOBRÝ ANDĚL (www.dobryandel.cz) již dva roky pomáháme rodinám s dětmi,...

Foxlea Design tvorba www Foxlea Design & Věštírna Jednička © 2011