Společně vytváříme lepší svět

 Indicko-americký filosof Sri Chinmoy řekl: "Včera jsem byl chytrý, proto jsem chtěl změnit svět. Dnes jsem moudrý, proto se snažím měnit sám sebe." 

Po nesčetných zkušenostech jak našich vlastních, tak spousty lidí v našem okolí jsme „konečně“ dospěli k neměnné pravdě, že nemůžeme změnit svět, ať se snažíme sebevíc. Co je na tom pravdy? Podle slov moudrých, kteří nám říkají, že nic není nemožné a doslova i nemožné se stává možným pokud opravdu chceme, je možné změnit svět. Ano, svět můžeme změnit, ale musíme začít sami u sebe. Stačí nalézt odvahu a udělat první krok, určit smysl svého života, který nám ukáže směr, kterým se máme vydat, abychom nalezli přesně to, po čem touží naše srdce. Abychom dospěli ke svému nejčistšímu já. Abychom se stali sami sebou.

Proč říkám určit smysl svého života? Smysl života si určuje každý z nás sám. A pokud se ještě neustále snažíte hledat smysl "bytí", smysl všeho smyslně nesmyslného, tak vám s láskou a s radostí můžu tvrdit, že život má jenom ten smysl, jaký mu určíme my sami. Podle smyslu života, který mu dáme svým způsobem nahlížení na věci minulé, přítomné či budoucí, proudí tok života přesně tím směrem.

Tak například - pokud je smyslem našeho života pomstít se za všechno, co se nám v minulosti stalo, ať už to bylo v tomto životě, nebo v životech před současnou inkarnací, pak nám život přináší situace k tomu potřebné. Pokud je smyslem našeho života napravovat minulé chyby a to opět jak z tohoto života, tak z minulých inkarnací, pak nám proud života přinese přesně takové situace, které odpovídají těm minulým a my častokrát marně pátráme po příčině své neschopnosti vymanit se z karmického kruhu. Pokud je smyslem našeho života čistá radost z Bytí, pak proudu života nezbývá nic, než nás připravit na prožívání této radosti, na nalezení pravých hodnot života a poté na přijetí skutečnosti, že čistou a skutečnou radost ze života můžeme prožívat kdykoliv se rozhodneme. Změnou sebe sama, neboli změnou způsobu nahlížení na svět, prožívání všech situací, hledání a nalézání skutečných hodnot a žití podle toho, co bylo nalezeno, co bylo pochopeno a přijato, se stáváme skutečnější. Jsme součásti celého systému, spoluvytváříme svět a podílíme se na tom, jaký je. Proto změnou sebe sama svět také měníme a děláme si ho takovým, jakým ho chceme mít my sami. A co je nejdůležitější, děláme ho skutečným.

Přeji krásné prožitky z nalézání vlastního smyslu života...

 

Vaše Alena Aloisie / Věštírna Jednička

cena 46 Kč/min včetně DPH

Váhy

Horoskopy a motivace

Motivace na pondělí 23.10.2017 od Marty

Pondělí si užijme a po napjatých dnech s partnerem - možná to souviselo s volbami - si udělejte spolu...

zobrazit celý horoskop

Motivace na neděli 22.10.2017 od Markéty

Mnohokrát váháte, zda jdete po správné cestě. To se stává zejména v okamžicích, kdy začnete...

zobrazit celý horoskop

Motivace na sobotu 21.10.2017 od Šárky

Buďte velkorysí. Přichází období vhodné pro započetí studia a čtení moudrých knih. Informace nyní...

zobrazit celý horoskop

Zodiac

Aktuality

V naší věštírně jsou Dobří andělé

Naši poradci pomáhají prostřednictvím nadace DOBRÝ ANDĚL (www.dobryandel.cz) rodinám...

Proč volat nebo nevolat vědmám a věštcům do televize?

Voláte věštkyním do televize, kde probíhají pravidelně ezoterické pořady a kde Vám věštci a vědmy...

Přijmeme věštkyně a věštce

Pokud cítíte, že byste byli prospěšní lidem, kteří to opravdu potřebují, neváhejte a napište nám....

Foxlea Design tvorba www Foxlea Design & Věštírna Jednička © 2011