Plňme si přání, aneb štěstí v našich rukou.

Máte pocit, že Vám v životě něco chybí, nejste šťastní, chybí Vám láska, toužíte po dítěti? Nebo snad toužíte po penězích, chcete dům, auto, nové šaty nebo dovolenou v Karibiku? Těch přání může být mnoho. Každý má svá přání a své sny.

Splněná přání činí člověka šťastným. Záměrně jsem neuvedla zdraví, neboť člověk má stovky přání a když se mu splní, tak má další a další přání. A tak stále dokola.

Nemocný člověk má však pouze jedno přání - aby byl zdravý. Největší onemocnění člověka ale je, když má nemocnou duši. Přesto, že na těle není nic vidět, člověk nesmírně trpí. Onemocněním duše trpí lidé, kterým chybí láska. Láska je lék. Nedostatek lásky způsobuje lidem zbytečná onemocnění, neboť každá nemoc souvisí s láskou. A je to stejné u mužů, u žen i u dětí.

Je třeba si všímat změny v chování. Někdy se dětem stává, že se jim spouští krev z nosu. To může symbolizovat nespokojenost dítěte - v rodině se něco děje.

Pozor na to, když dítě bolí uši, zuby, má časté záněty v krku nebo bolesti břicha. Bohužel se v poslední době i u dětí vyskytují bolesti zad a nohou. Jsou to děti na které je kladeno mnoho zátěže. Nejsou schopné unést nápor této doby. Opravdu jsme chtěli pro naše děti takový život? Opravdu všechny ty nároky, které na děti klademe, budou k životu potřebovat? Má učitel, který s dětmi pracuje, k nim ten „správný“ vztah? Nebo je pouze nástrojem pro zasloužení si peněz? Nepostrádáme přirozeně to, co jsme dostali do vínku? Na všechny tyto otázky bychom měli hledat odpovědi.

Podobné otázky, které si klademe u dětí, existují i u dospělých. Hledejme souvislosti s naším onemocněním. Jen ten člověk, který je schopen najít „souvislost něčeho“ s jeho onemocněním, je schopen se vyléčit.

Někdy se setkávám s lidmi, kteří mají zdravotní problémy, jež souvisí s jejich uražeností vůči určité osobě. V tom případě je žádám, aby „odpustili“. Pokud nedokáží odpustit, hromadí tak v sobě negativní energii, která jim může „napadat“ orgány. Je to stejné, jako s láskou. Jen člověk, který je schopen si uvědomit, z jakého důvodu mu nepřichází láska do života, je schopen si tuto lásku přitáhnout. A tak funguje celý Vesmír. Důležité je uvědomění. Musíme si dát pozor na to, jak volíme slova, která do Vesmíru vysíláme. Pokud si jen stěžujeme a jsme negativní, „přitáhneme“ si jen to, co vysíláme. Proto by každý měl pracovat sám se sebou v harmonii s vesmírem. Přesto, že Vás to neučily v žádné škole, je to největší zdroj „získávání“. Jsou lidé, kteří odejdou z tohoto světa kvůli rýmě, a jsou lidé, kteří se dokáží vyléčit z nevyléčitelné nemoci. Nestálo by toto alespoň k zamyšlení? Už jako děti jsme měli mnoho otázek. Třeba: „Jak je možné, že tady jsem?“, „Jak je možné nekonečno?“, „Proč mě učí lidi, kteří nedokáží odpovědět na mé otázky?“ A těch otazníků bylo stále více. A dostali jsme odpovědi? Nedostáváme odpovědi, které ignorujeme, protože to tak nechceme?

Otevřete náruč všem Vašim přáním. Milujte a budete milováni. Přejte a bude Vám přáno. Darujte a budete obdarováni.


Přeji krásný podzimní čas a spoustu splněných přání.

S láskou Vaše kartářka Ester / Věštírna Jednička

cena 46 Kč/min včetně DPH

Horoskopy a motivace

Motivace na neděli 21.1.2018 od Marty

Dost často přemýšlíte negativně. Bojíte se o rodinu, o sebe, v hlavě si vytváříte katastrofický...

zobrazit celý horoskop

Motivace na sobotu 20.1.2018 od Markéty

Neberte na sebe příliš mnoho zodpovědnosti za životy druhých.  Jediný člověk, za kterého...

zobrazit celý horoskop

Horoskop na měsíc leden 2018 od Šárky

V lednu si dávejte pozor, zda nehrajete dvojí hru. Pokud hodláte v tomto předstírání pokračovat,...

zobrazit celý horoskop

Zodiac

Aktuality

Nemůžete se k nám dovolat? Poradíme Vám.

Nemůžete se dovolat naší konkrétní věštkyni? Napište nám to na náš e-mail...

V naší věštírně jsou Dobří andělé, pomáhejme...

Naši poradci pomáhají prostřednictvím nadace DOBRÝ ANDĚL (www.dobryandel.cz) rodinám...

Již dva roky společně s Vámi pomáháme rodinám s dětmi

Prostřednictvím nadace DOBRÝ ANDĚL (www.dobryandel.cz) již dva roky pomáháme rodinám s dětmi,...

Foxlea Design tvorba www Foxlea Design & Věštírna Jednička © 2011