II. Rozchod

 Neplačte a nezoufejte, byl důvod proč jste se sešli a prožili společně nějaký čas svého života. Měli jste se něčemu naučit a také se naučit přijímat to co vám dobrého život postaví do cesty. V tomto období po vyprchání zamilovanosti se většinou rozcházíte. Stává se, že někdy jsou i tyto rozchody bolestivé a to proto, že vázne komunikace. Představte si, jak by jste si sami přáli, aby rozchod vypadal a tak se i vy rozejděte. Každý člověk má duši a cítí bolest a tak v takových chvílích je potřeba být k tomu druhému ohleduplný. např. "Byla jsem s tebou moc ráda a vždy tě ráda uvidím, ale náš vztah došel na křižovatku, ze které se vydáváme každý jiným směrem a pokud bych šla nadále tvou cestou, byla bych nešťastná...".

Při rozchodu je vždy ve výhodě ten, který o rozchodu uvažuje delší dobu a také je to ten, který rozchod nabízí. Tím, že o všem přemýšlel je na tuto změnu připravený. Ale vy, pokud jste neměli ani tušení o jeho myšlenkách, připraveni nejste. Jste zaskočeni, překvapeni a nepřipraveni k tomuto kroku. V tomto okamžiku se ve vás probouzí bolest ze které plynou další pocity jako je zloba, nevraživost, zklamání. To jsou city, které velmi bolí.

Znala jsem dívčinu, která něco podobného zažila a řekla svému partnerovi toto: "Nebyla jsem připravena na rozchod, vůbec mě nenapadlo, že o tom uvažuješ. Chtěla bych se scházet ještě po nějaký čas, abych se mohla na vše připravit a pomalu se smiřovat s touto myšlenkou, která je pro mě v současné chvíli velmi bolestivá." Její partner ji vyhověl, netrávili spolu již tolik času, ale přesto občas zašli do společnosti, do kina nebo strávili nějaký čas v důvěrných chvílích... Asi po měsíci mu řekla, že je připravena.

Zvláštní prosba z její strany. Když jsem nad tím přemýšlela, došla jsem k závěru, že je to osůbka, která je nadmíru inteligentní a v těžké chvíli požádala o pomoc s překlenutím tohoto období. Její partner jí rád vyhověl, protože spolu prožili mnoho a nepřál si, aby rozchodem trpěla. Vím, že tato situace není možná ve všech vztazích a to z různých důvodů, ale třeba si najdete svůj způsob, jak ulehčit svému bolavému srdíčku, pokud se do takové situace dostanete.cena 46 Kč/min včetně DPH

Střelec

Horoskopy a motivace

Motivace na sobotu 16.12.2017 od Marty

Asi se taky někdy ptáte, proč se neustále dělají v rodinách rozdíly. Ten je dobrý a jiný zase...

zobrazit celý horoskop

Motivace na pátek 15.12.2017 od Markéty

Každý člověk bez ohledu na to, co provedl, čerpá z lásky, které je dost pro všechny lidi. Dítě se...

zobrazit celý horoskop

Horoskop podle TAROTU od Markéty na prosinec 2017

Prosinec sebou přináší jedny z nejoblíbenějších svátků v roce. Určitě nezapomeneme...

zobrazit celý horoskop

Zodiac

Aktuality

Úklid duše a přání k období adventu

Starý rok pomalu končí a přichází advent před vánočními svátky. A my si s tímto obdobím spojujeme...

Již dva roky společně s Vámi pomáháme rodinám s dětmi

Prostřednictvím nadace DOBRÝ ANDĚL (www.dobryandel.cz) již dva roky pomáháme rodinám s dětmi,...

V naší věštírně jsou Dobří andělé, pomáhejme...

Naši poradci pomáhají prostřednictvím nadace DOBRÝ ANDĚL (www.dobryandel.cz) rodinám...

Foxlea Design tvorba www Foxlea Design & Věštírna Jednička © 2011