Jak získat svobodu?

 Naše svobodná volba. Naše svobodné rozhodnutí. Náš svobodný život. Ne podle toho, co by si přáli a chtěli naši rodiče, ne podle toho, co by si přáli naši učitelé ve škole. Ne podle toho, co by chtěl náš manžel, naše tchýně, náš šéf…

Žijeme podle někoho nebo něčeho. Zapomínáme na naše sny, naše názory, naše rozhodnutí… Jsme ovlivňováni. Výchovou, prostředím, lidmi, okolnostmi.

Jsme nuceni. Někým nebo něčím. Jakmile nás někdo do něčeho nutí nebo tlačí, jeho jednání ovládá jeho ego, jeho , jeho chtění.

Když po nás někdo něco chce, používá slovo musíš. Musíš to udělat, musíš to změnit, musíš se to naučit.

Pokud přistoupíme na nátlak druhých, aniž by nám to vnitřně vyhovovalo, jednáme nesvobodně. Jsme tlačeni do něčeho, co nechceme. A stáváme se vězni ve vlastním domě, rodině, práci, životě. Kolem nás se vytváří energetická síť, která nás stahuje, oslabuje, až nakonec nežijeme podle svých představ, ale podle přání jiných. Jsme v pasti. Máme pocit, že nemáme volbu, nemáme úniku. Postupně se nemůžeme ani volně a zhluboka nadechnout. Cítíme smutek, nemáme dostatek síly, energie.

Jak se na nás nabalují naše trápení, problémy a smutek, nabalují se na nás mnohdy ruku v ruce i přebytečné kilogramy. Nepomáhají diety, změna stravování, pohyb. Pro uzdravení a pozitivní změnu musíme začít rozmotávat pomyslné zamotané klubíčko problémů od prvopočátku. Je potřeba začít léčit příčinu a ne výsledek.

Co s tím? Pokud jste se rozhodli tyto situace změnit, poproste o pomoc Archanděla Michaela. Může Vás svým mečem osvobodit, přetnout temná energetická pouta, která Vás obklopují a brání Vám na cestě k volnosti a svobodě. Očistěte prostor kolem sebe modlitbami, prosbou, světlem. Odpusťte. Sami sobě, že jste tuto nesvobodu na sobě dopustili. Odpusťte všem, kteří Vás omezovali, rozhodovali za Vás, odpusťte všem, kteří Vám vědomě či nevědomě ublížili. Odpusťte sobě, pokud jste někomu ublížili Vy sami. Zahalte se do světla, pomoci a boží lásky.

Tento rituál energetické očisty můžete provádět několikrát po sobě, dokud nebudete mít pocit úplné vnitřní svobody, uvolnění, klidu a bezpečí. Jestliže máte málo síly, zkušeností nebo odvahy a potřebujete naši podporu, jsme zde pro Vás. Pokud nám to dovolíte, pomůžeme Vám rozpustit to, co Vás svazuje a trápí. Můžeme Vám nabídnout slova útěchy, vedení při očistných rituálech, vyslechnutí, radu.

Ve chvíli, kdy budete vyrovnaní sami se sebou, se svou minulostí, zmizí Vaše obavy a Váš strach. Nebudete žít v napětí, ale v přijetí. Přijetí znamená odevzdání minulosti Bohu s vědomím, že vše se dělo a děje pro naše nejvyšší dobro a pro náš vývoj a duchovní posun. Přijímáme sami sebe a přijímáme Boha a boží vůli. Propouštíme temnotu, pouštíme vše špatné, odevzdáváme se do božích rukou s vědomím, že vše je v pořádku. Jsme v bezpečí, jsme ochráněni. Jsme klidní, volní, svobodní. Boží láska je v nás i kolem nás. Všeho pro nás je dostatek. Hojnost v materiálním i duchovním světě je nám otevřena. Bůh nás miluje, andělé nás ochraňují. Naše cesta je v pořádku. Kráčíme cestou světla, ke světlu.

Bůh Vás provázej.

 

S láskou a světlem Vaše Květoslava / Věštírna Jednička

cena 46 Kč/min včetně DPH

Střelec

Horoskopy a motivace

Motivace na sobotu 16.12.2017 od Marty

Asi se taky někdy ptáte, proč se neustále dělají v rodinách rozdíly. Ten je dobrý a jiný zase...

zobrazit celý horoskop

Motivace na pátek 15.12.2017 od Markéty

Každý člověk bez ohledu na to, co provedl, čerpá z lásky, které je dost pro všechny lidi. Dítě se...

zobrazit celý horoskop

Horoskop podle TAROTU od Markéty na prosinec 2017

Prosinec sebou přináší jedny z nejoblíbenějších svátků v roce. Určitě nezapomeneme...

zobrazit celý horoskop

Zodiac

Aktuality

Úklid duše a přání k období adventu

Starý rok pomalu končí a přichází advent před vánočními svátky. A my si s tímto obdobím spojujeme...

Již dva roky společně s Vámi pomáháme rodinám s dětmi

Prostřednictvím nadace DOBRÝ ANDĚL (www.dobryandel.cz) již dva roky pomáháme rodinám s dětmi,...

V naší věštírně jsou Dobří andělé, pomáhejme...

Naši poradci pomáhají prostřednictvím nadace DOBRÝ ANDĚL (www.dobryandel.cz) rodinám...

Foxlea Design tvorba www Foxlea Design & Věštírna Jednička © 2011