Horoskop pro Vodnáře

Moji milí Vodnáři, máme nový rok 2014. Znamení  Vodnáře "kraluje" v období od 21.1 do 20.2.

Narození ve znamení Vodnáře se rozdělují se na tři dekany.  A to:  v  1. dekanu 21.1. - 31.1., ve 2. dekanu 1.2. - 10.2., ve  3. dekanu  11.2. - 20.2.

K tomuto rozdělení se budu v letošním roce důkladně vracet.

Celkově je Vodnář spíše smyslový než akční typ člověka, má rád přesné informace, rád se vzdělává a jeho vnitřní svět je zaměřen více na intelekt. Často se stává, že život pojímá jako černobílý film. Trvá mu déle, než do života zařadí barvy a přestane používat "vžitá" stanoviska. Ať už jeho dospívání přijde dříve či později, je Vodnář citlivý, vnímavý, chápající a díky své sečtelosti či intuici i vždy ochoten podat pomocnou ruku. Je nezištný a rád pomáhá pro dobrý pocit.

Není však hloupý. Pokud někdo požaduje pomoc neustále, dokáže si říci o protislužbu či odměnu. Nemá rád lidi, kteří dobroty zneužívají.

Milí Vodnáři, pro tento Váš "kralující" čas jsem Vám připravila všeobecný horoskop  -  láska, rodina, zdraví, práce...

Na počátku měsíce budete mít důležité úřední jednání - může se jednat o svatbu, soud  či návštěvu nemocnice. V každém případě nezadaní při tomto jednání poznají nového partnera, ze kterého vzejde také vztah. U zadaných prosím pozor, hrozí Vám nebezpečí "úletu"! A z toho také vyplývá pro nezadané: pevná  "stavba" nového domova. Pro zadané pozor, ohrozí samotou svůj domov. Ptáte se, jestli Vás čeká nějaká změna? Ano.

V období druhého dekanu Vám vklouzne do života karmická zkouška, její podoba je v této chvíli ještě tajemstvím. Ale určitě ať vědomě či podvědomě ovlivní celý Váš život. Vaše karma a její zkouška může dopadnout  jakkoli, avšak  přinese Vašemu životu sílu. Budete po ní silnější a vnímavější.

Ve třetím dekanu nastanou problémy. Pravděpodobně bude probíhat ještě dozvuk této karmy. Bude se Vám zdát, že nemáte klid, ale vězte, vše se v posledním dekanu napraví. A to za pomoci osoby Vám velmi blízké jako jsou rodiče, prarodiče, či velmi hodný přítel nebo přítelkyně - jedná se o osobu, která Vám bude nablízku a vždy Vás ráda vyslechne nebo jemně a s láskou poradí.

Abych Vás nezanechala v nepříjemném pocitu z věštby v období  3. dekanu, vyložila jsem i první týden po ukončení Vašeho letošního "kralování" od 21.2. do 28.2.

V práci dostanete dobrou zprávu. Pokud jste nezaměstnaní, můžete dostat pozvání k pohovoru. Sejdete se s velmi dobrým a chytrým přítelem a Vaše společné přátelství se posune zase v pevnější svazek. Milá zpráva pro čekající maminky, pokud máte termín o něco malinko později, je toto období k porodu nejlepší, takže když se Váš andílek bude chtít narodit o týden dříve, hvězdy budou na jeho straně. Pro maminky již narozených dětí mám krásný vzkaz - Vaše ratolest Vám předvede zcela novou znalost. Může se jednat o první krůčky či první slůvko.  Ať už to bude cokoli, vejdou Vám láskou a dojetím slzy do očí. Pro nesezdané - pozor - je to týden, kdy je velmi dobrá konstelace k početí.

Moji milí Vodnáříčkové, přeji Vám jen to nejlepší a pokud Vás na chvilinku potká i nechtěné, myslete stále na to, že den má spoustu vteřin a každou vteřinu se na Zemi koná zázrak.

Hezký Nový rok 2014 

 

Vaše Jana Naděžda / Věštírna Jedničkacena 46 Kč/min včetně DPH

Horoskopy a motivace

Motivace na neděli 21.1.2018 od Marty

Dost často přemýšlíte negativně. Bojíte se o rodinu, o sebe, v hlavě si vytváříte katastrofický...

zobrazit celý horoskop

Motivace na sobotu 20.1.2018 od Markéty

Neberte na sebe příliš mnoho zodpovědnosti za životy druhých.  Jediný člověk, za kterého...

zobrazit celý horoskop

Horoskop na měsíc leden 2018 od Šárky

V lednu si dávejte pozor, zda nehrajete dvojí hru. Pokud hodláte v tomto předstírání pokračovat,...

zobrazit celý horoskop

Zodiac

Aktuality

Nemůžete se k nám dovolat? Poradíme Vám.

Nemůžete se dovolat naší konkrétní věštkyni? Napište nám to na náš e-mail...

V naší věštírně jsou Dobří andělé, pomáhejme...

Naši poradci pomáhají prostřednictvím nadace DOBRÝ ANDĚL (www.dobryandel.cz) rodinám...

Již dva roky společně s Vámi pomáháme rodinám s dětmi

Prostřednictvím nadace DOBRÝ ANDĚL (www.dobryandel.cz) již dva roky pomáháme rodinám s dětmi,...

Foxlea Design tvorba www Foxlea Design & Věštírna Jednička © 2011