Horoskop pro Vodnáře

Moji milí Vodnáři, máme nový rok 2014. Znamení  Vodnáře "kraluje" v období od 21.1 do 20.2.

Narození ve znamení Vodnáře se rozdělují se na tři dekany.  A to:  v  1. dekanu 21.1. - 31.1., ve 2. dekanu 1.2. - 10.2., ve  3. dekanu  11.2. - 20.2.

K tomuto rozdělení se budu v letošním roce důkladně vracet.

Celkově je Vodnář spíše smyslový než akční typ člověka, má rád přesné informace, rád se vzdělává a jeho vnitřní svět je zaměřen více na intelekt. Často se stává, že život pojímá jako černobílý film. Trvá mu déle, než do života zařadí barvy a přestane používat "vžitá" stanoviska. Ať už jeho dospívání přijde dříve či později, je Vodnář citlivý, vnímavý, chápající a díky své sečtelosti či intuici i vždy ochoten podat pomocnou ruku. Je nezištný a rád pomáhá pro dobrý pocit.

Není však hloupý. Pokud někdo požaduje pomoc neustále, dokáže si říci o protislužbu či odměnu. Nemá rád lidi, kteří dobroty zneužívají.

Milí Vodnáři, pro tento Váš "kralující" čas jsem Vám připravila všeobecný horoskop  -  láska, rodina, zdraví, práce...

Na počátku měsíce budete mít důležité úřední jednání - může se jednat o svatbu, soud  či návštěvu nemocnice. V každém případě nezadaní při tomto jednání poznají nového partnera, ze kterého vzejde také vztah. U zadaných prosím pozor, hrozí Vám nebezpečí "úletu"! A z toho také vyplývá pro nezadané: pevná  "stavba" nového domova. Pro zadané pozor, ohrozí samotou svůj domov. Ptáte se, jestli Vás čeká nějaká změna? Ano.

V období druhého dekanu Vám vklouzne do života karmická zkouška, její podoba je v této chvíli ještě tajemstvím. Ale určitě ať vědomě či podvědomě ovlivní celý Váš život. Vaše karma a její zkouška může dopadnout  jakkoli, avšak  přinese Vašemu životu sílu. Budete po ní silnější a vnímavější.

Ve třetím dekanu nastanou problémy. Pravděpodobně bude probíhat ještě dozvuk této karmy. Bude se Vám zdát, že nemáte klid, ale vězte, vše se v posledním dekanu napraví. A to za pomoci osoby Vám velmi blízké jako jsou rodiče, prarodiče, či velmi hodný přítel nebo přítelkyně - jedná se o osobu, která Vám bude nablízku a vždy Vás ráda vyslechne nebo jemně a s láskou poradí.

Abych Vás nezanechala v nepříjemném pocitu z věštby v období  3. dekanu, vyložila jsem i první týden po ukončení Vašeho letošního "kralování" od 21.2. do 28.2.

V práci dostanete dobrou zprávu. Pokud jste nezaměstnaní, můžete dostat pozvání k pohovoru. Sejdete se s velmi dobrým a chytrým přítelem a Vaše společné přátelství se posune zase v pevnější svazek. Milá zpráva pro čekající maminky, pokud máte termín o něco malinko později, je toto období k porodu nejlepší, takže když se Váš andílek bude chtít narodit o týden dříve, hvězdy budou na jeho straně. Pro maminky již narozených dětí mám krásný vzkaz - Vaše ratolest Vám předvede zcela novou znalost. Může se jednat o první krůčky či první slůvko.  Ať už to bude cokoli, vejdou Vám láskou a dojetím slzy do očí. Pro nesezdané - pozor - je to týden, kdy je velmi dobrá konstelace k početí.

Moji milí Vodnáříčkové, přeji Vám jen to nejlepší a pokud Vás na chvilinku potká i nechtěné, myslete stále na to, že den má spoustu vteřin a každou vteřinu se na Zemi koná zázrak.

Hezký Nový rok 2014 

 

Vaše Jana Naděžda / Věštírna Jedničkacena 46 Kč/min včetně DPH

Váhy

Horoskopy a motivace

Motivace na pondělí 23.10.2017 od Marty

Pondělí si užijme a po napjatých dnech s partnerem - možná to souviselo s volbami - si udělejte spolu...

zobrazit celý horoskop

Motivace na neděli 22.10.2017 od Markéty

Mnohokrát váháte, zda jdete po správné cestě. To se stává zejména v okamžicích, kdy začnete...

zobrazit celý horoskop

Motivace na sobotu 21.10.2017 od Šárky

Buďte velkorysí. Přichází období vhodné pro započetí studia a čtení moudrých knih. Informace nyní...

zobrazit celý horoskop

Zodiac

Aktuality

V naší věštírně jsou Dobří andělé

Naši poradci pomáhají prostřednictvím nadace DOBRÝ ANDĚL (www.dobryandel.cz) rodinám...

Proč volat nebo nevolat vědmám a věštcům do televize?

Voláte věštkyním do televize, kde probíhají pravidelně ezoterické pořady a kde Vám věštci a vědmy...

Přijmeme věštkyně a věštce

Pokud cítíte, že byste byli prospěšní lidem, kteří to opravdu potřebují, neváhejte a napište nám....

Foxlea Design tvorba www Foxlea Design & Věštírna Jednička © 2011