Magický „Beltain“ – svátek čarodějnic

 Milé čarodějky – ano, všechny ženy jsme hodny tohoto oslovení, neboť disponujeme magickou silou ženství, které odpradávna inspiruje, otevírá a energeticky očišťuje okolí, svět, přírodu – prostě vše, čeho se dotkne.

Dnes bych Vás ráda pozvala k tomu, abychom se v tento den napojily na své nejniternější vize, pocity a touhy. A nadále je vynášely ven, uzdravovaly sebe a tím i své okolí. Léta jsme žily v pocitech méněcennosti, srovnávání se s mužskou silou, výkonností, postavením a kdoví čím ještě. Z tohoto srovnávání a sociálního tlaku vyšly ženy oslabené, s pocity nedostatečnosti, které často vrcholily onemocněním, odpojením se od ženské síly, a tím od své vlastní podstaty ženy – dárkyně života. Ruku na srdce, kolik žen je si dnes opravdu vědomých těchto jedinečných kvalit? Jak jen věta „Vždyť je to jen ženská“ může vyvolat v ženě pocity výjimečnosti a síly? A kolikrát a v jakých situacích ji slýcháme?

Změňme pohled na nás samé, vystupme ze stínu minulosti a v tento den se i díky magické síle přírody a podpory celého vesmíru rozhodněme ukázat se v plné kráse a síle ženy. Výsledkem není jen nádherný pocit svobody, nespoutanosti, láskyplnosti a pravdivosti bytí, když vystoupíme z dramat, komedií, přetvářek a různých naučených „rolí“ vůbec, ale hlavně, když se odvážím být ženou, zasloužím si muže. Ne „muže dítě“, o které jsem se rozhodla starat a vychovávat ho, ne „muže otce“, kterého musím slepě poslouchat a čekat na jeho přijetí, ne „muže učitele“, kterého musím z pozice jeho postu respektovat. Ale opravdového muže, který nejen ocení, ale podporuje a chápe ženu jako jedinečnou bytost, jako královnu. Tento muž je totiž taky ve své síle, moudrosti, zranitelnosti a tím i dospělosti. Jinak, milé čarodějky, máme to, co máme. Nemůžeme změnit nikoho, kromě sebe. A změníme se jen tehdy, uvědomíme-li si svou vlastní podstatu, svůj dar, své schopnosti a svou jedinečnost. Výsledky pouhého uvědomění jsou ovšem fascinující.

Věřte, že v tento den bude se stejným záměrem pracovat tisíce žen. Umíte si představit tu sílu a energii ve výsledku? A pro každou z Vás, která udělá byť jen malinkatý, ale opravdový krůček ke svému čarodějnému Božství, je připraven dárek. Možná ne právě ve formě, která je z nejpříjemnějších. Ale po čase si uvědomíte jeho pravou hodnotu a nepřestanete si děkovat.

 

Přidám ještě poselství tarotu pro ženy jednotlivých znamení. Možná se vám to bude hodit při cestě do Vašeho krásného nitra.

Ryby, nebojte se pustit se do nových projektů, a to nejen ve formě materiální, i když tato oblast je momentálně „nejbolavějším místem“. Vydejte se na cestu s důvěrou a radostí. Zvládnete to.

Beranky, neschovávejte věci za zády, buďte otevřené a vnímavé, připravené ke konstruktivní komunikaci. Nelpěte příliš na majetku, trochu se vzneste. Možná by bylo načase přehodnotit žebříček životních hodnot.

Býčice, pokud otevřete svá srdce i za cenu možných zranění, vyjdete z iluzí a další Vaše kroky osvítí šťastná hvězda. Nebojte se upřímnosti, čeká Vás transformace a kroky k novým obzorům. Nepodvádějte samy sebe!

Blíženky, Vaše žárlivost Vás ničí, přestaňte si stavět vzdušné zámky, či psát katastrofické scénáře, a to fakt rychle. Zaměřte se více na to, co je na Vás jedinečné a nádherné, a nezabývejte se už minulostí a zklamáními, kterými jste si prošly.

Račice, síla je jen a jen ve Vás, neobviňujte okolí, že se nechová, jak zrovna potřebujete. Máte-li pocit, že se s Vámi nejedná fér, nešuškejte bokem, ale najděte správnou míru v tom, jak to jasně a věcně pojmenovat a vyřešit. Nesnažte se za každou cenu vyhrát.

Lvice, máte nyní všechny prostředky a informace k tomu, abyste zahájily vítězné tažení vlastním životem. Ze zkušeností, které máte za sebou, nyní naprosto jasně vyplývá, kudy vede ta správná cesta. Tak se přestaňte bránit, rozhodněte se kudy a vyražte!

Panny, s tím okouzlujícím mužem, který Vám přeběhl přes cestu, to nebude tak úplně jednoduché. Mějte se trochu na pozoru, ale přehnaně nekontrolujte. Berte to spíš jako jistou zkoušku, budete-li tentokrát schopné být (i k sobě) opravdu upřímné.

Váhy, zvládnete-li proniknout do starých programů, které nyní ovlivňují Váš aktuální stav, být v harmonii se svými touhami a přáními, vyrážíte vstříc úspěchu. Jediné, co se od Vás chce, je mít se ráda a přestat se zbytečně hodnotit.

Štírky, skrze závoje iluzí, které dosud zahalovaly Váš pohled na svět, konečně začíná prosvítat světlo pravdivosti. Naplňujete teď svou cestu a využíváte dříve neviděné příležitosti. Kolikrát ještě musíte dostat „kopanec“, než ta očka skutečně úplně otevřete?

Střelkyně, hmotné zázemí a jistoty jsou sice krásná věc, ale pomalu Vám dochází, že k životu potřebujete mnohem víc. Nebo spíš hlavně to něco, co si za peníze nekoupíte. Slezte z trůnu, který patří mužům a sedněte si na ten, který patří ženám. Tam je Vaše síla.

Kozorožky, je načase vystoupit ze začarovaného kruhu obav, sebeobětování a sebelítosti. Tudy cesta nevede. Máte dar komunikace, využijte ho pro sebe a ne pro boj s ostatními. Přesně si pojmenujte to, co vlastně chcete v životě žít a neplýtvejte silami na něco, co nemůžete změnit.

Vodnářky, Vaše psychika je hodně bolavá. Nyní nedělejte nic, co Vám nedělá dobře. Berte si oddechový čas, odpočívejte, hýčkejte se. Všechno přebolí, když tomu nejdřív dovolíme bolet. Buďte se sebou a potřebujete-li smutnit, tak už to netlumte.

 

Přeji Vám všem krásný a kouzelný svátek, milé čarodějky.

Vaše Věštírna Jednička

cena 46 Kč/min včetně DPH

Horoskopy a motivace

Motivace na neděli 21.1.2018 od Marty

Dost často přemýšlíte negativně. Bojíte se o rodinu, o sebe, v hlavě si vytváříte katastrofický...

zobrazit celý horoskop

Motivace na sobotu 20.1.2018 od Markéty

Neberte na sebe příliš mnoho zodpovědnosti za životy druhých.  Jediný člověk, za kterého...

zobrazit celý horoskop

Horoskop na měsíc leden 2018 od Šárky

V lednu si dávejte pozor, zda nehrajete dvojí hru. Pokud hodláte v tomto předstírání pokračovat,...

zobrazit celý horoskop

Zodiac

Aktuality

Nemůžete se k nám dovolat? Poradíme Vám.

Nemůžete se dovolat naší konkrétní věštkyni? Napište nám to na náš e-mail...

V naší věštírně jsou Dobří andělé, pomáhejme...

Naši poradci pomáhají prostřednictvím nadace DOBRÝ ANDĚL (www.dobryandel.cz) rodinám...

Již dva roky společně s Vámi pomáháme rodinám s dětmi

Prostřednictvím nadace DOBRÝ ANDĚL (www.dobryandel.cz) již dva roky pomáháme rodinám s dětmi,...

Foxlea Design tvorba www Foxlea Design & Věštírna Jednička © 2011