Zkuste prozářit své tělo barvami

 Máte starosti, jste plni úzkosti a ani zdravotně se necítíte v pořádku? Zkuste předejít nemoci pravidelnou meditací a barevným prozářením celého těla.

Pohodlně se posaďte, zavřete oči a zhluboka dýchejte. S hlubokým nádechem a výdechem se postupně dostanete do hladiny alfa. Pozorujte jako by z výšky své tělo a prostřednictvím barev mu dodávejte energii. Žádná barva není lepší nebo horší než ta druhá, všechny jsou stejně důležité a všechny nás informují o nás samotných. O tom, jací jsme, čeho máme nadbytek a co nám chybí. Žádnou barvu nemůžeme vykládat izolovaně, každá může vysílat kladné i záporné vibrace. 

Všechny barvy vznikají z bílého světla. Bílá barva je barva nadřazenosti, ale i lásky, čistoty a nevinnosti. Lidé, kteří tuto bílou barvu vyzařují, patří mnohdy k lidem bojácným, opatrným, citlivým. Na jedné straně usilují o moc nad ostatními, na straně druhé si nechtějí nikoho pustit k tělu, touží po pravdě a rádi by měnili svět. Příznivě působí tato barva na lidi, kteří se narodili ve znamení Raka. Bílá barva působí proti depresím, zbavuje nás strachu a zoufalství.

Antonymem k bílé barvě je barva černá. Lidé, kteří se rádi oblékají do černých barev, dávají svému okolí najevo, že jsou vyčerpaní, unavení, ale zároveň připraveni přijímat pozornost ostatních. Ze zvířetníkových znamení je přiřazena ke Kozorohu. V terapii ovšem tato barva signalizuje stavy deprese, poruchy rovnováhy a zpomalení regenerace organizmu.

Červená barva upozorňuje na zánět nebo alergii v těle. Na druhé straně je tato barva symbolem vitality, zásobárnou energie a pevné vůle. Sděluje nám, že jsme úspěšní, překypujeme dobrou náladou a jsme schopni překonat každou překážku. Likviduje rakovinové buňky, nádory, zahání trýznivé vzpomínky. Ale pozor na předávkování, aby v těle nedošlo k vyvolání zánětlivých procesů.

Žlutě září slunce. Žlutým znamením byli označováni lidé na okraji společnosti. Prostitutky a padlé ženy s nemanželskými dětmi, ale i Židé, protože neměli árijský původ. Na druhé straně je to barva myslitelů, čínských císařů  a všech moudrých vládců.  Blízko k této barvě mají lidé, kteří jsou narozeni ve znamení Blíženců a Štíra. Žlutou barvu si promítněte v duchu do oblasti mozku, nervů, kůží ji propojte se všemi smyslovými orgány. Tato barva Vám pomůže zaujmout své okolí nadšením a osobním kouzlem.

Zářivě modré světlo nás uklidňuje, podporuje komunikaci, vyznačuje se pochopením pro starosti jiných, pomáhá při léčení zánětů. Příznivě působí na činnost močových cest, na štítnou žlázu a na oblast vnitřního ucha. Je to barva charakteristická pro znamení Býka a Raka. Ovšem i tato barva vesmírné životní energie má své nedostatky. U psychicky narušených jedinců podporuje depresivní stavy a proto byste v psychiatrických léčebnách neměli najít pokoje, které by byly vymalovány modrou barvou.

Jestli jste ztratili chuť do života, prozařujte své tělo oranžovou barvou, protože ztracená energie se k vám opět brzy vrátí a posílí váš imunitní systém. Jste-li zdraví, nemáte deprese a umíte se radovat ze života. Proudící oranžové světlo vám dodá pocit lehkosti, sebedůvěru a opět najdete vnitřní klid. Tato barva je užitečná vždy, když člověk postrádá delší dobu dobrou náladu. Ale pozor, ani tato barva nemá pouze pozitivní vlastnosti. U nevyrovnaných osob posiluje egoismus, nadřazenost a mocenské nároky. 

Zelená barva je barvou přírody, trávy, rostlin, barvou harmonického růstu. Vzniká smícháním žluté a modré, to znamená, že symbolizuje spojení slunce s materiálním světem, Zemí, modrou planetou. Působí proti alergiím a agresivitě všeho druhu. V negativním smyslu slova vyjadřuje lakotu, sobectví a žárlivost. Proud zelené barvy má okamžitý dopad na zlepšení srdeční činnosti a krevního oběhu.

Fialová barva patří k barvám duchovním a k barvám nervového systému. Odstraňuje blokády v našem těle, vytváří spojnici mezi vědomím a podvědomím. Ve své disharmonické podobě nás varuje před pýchou a sebestředností. Je sice důležité snažit se odvádět poctivou práci, ovšem nesmíme přitom zapomínat na lásku k ostatním a na pochopení jejich nedokonalosti. Člověk, který dělá vždy vše správně, se už nemůže dál vyvíjet a stává se brzdou nejen sobě, ale i svému okolí.

Na závěr meditace setrvejte ještě chvíli v absolutním tichu a nechejte, aby ve vás postupně doznívaly příjemné pocity. Zkuste ale také popřemýšlet o sobě samém. O způsobu stravování, o stavu zubů i o vztahu k lidem ve svém okolí. Nestačí totiž jenom doplňovat chybějící barvy či ubírat jejich vysoké hodnoty. Musíme v sobě najít především sílu a odvahu začít pracovat sami na sobě.

 

S úctou a láskou Vaše kartářka Antonia / Věštírna Jednička

cena 46 Kč/min včetně DPH

Horoskopy a motivace

Předpověď na čtvrtek 18.1.2018 od Marty

Proč se pořád ohlížet na lidi, kteří Vás kritizují. Sami nemají čisté svědomí a neustále jen...

zobrazit celý horoskop

Motivace na středu 17.1.2018 od Markéty

Víra je velmi často používané slovo. Uvědomte si, jak často používáte: "Já tomu nevěřím. Já ti...

zobrazit celý horoskop

Horoskop na měsíc leden 2018 od Šárky

V lednu si dávejte pozor, zda nehrajete dvojí hru. Pokud hodláte v tomto předstírání pokračovat,...

zobrazit celý horoskop

Zodiac

Aktuality

Nemůžete se k nám dovolat? Poradíme Vám.

Nemůžete se dovolat naší konkrétní věštkyni? Napište nám to na náš e-mail...

V naší věštírně jsou Dobří andělé, pomáhejme...

Naši poradci pomáhají prostřednictvím nadace DOBRÝ ANDĚL (www.dobryandel.cz) rodinám...

Již dva roky společně s Vámi pomáháme rodinám s dětmi

Prostřednictvím nadace DOBRÝ ANDĚL (www.dobryandel.cz) již dva roky pomáháme rodinám s dětmi,...

Foxlea Design tvorba www Foxlea Design & Věštírna Jednička © 2011