Znamení Ryb vládne v období od 21.2 - do 20.3.

Milé Rybičky, 

znamení Ryb vládne v období od 21.2. do 20.3. 

Narození ve znamení Ryb se také rozdělují se na tři dekany. A to: v 1. dekanu 21.2. - 1.3.,  ve 2. Dekanu 2.3. - 11.3., ve  3. Dekanu  12.3. - 20.3. 

Ryby jsou velmi citlivé a tiché znamení, všechno co dělají přebírají srdíčkem a často si vyčítají své činy, byť byly s nejlepšími úmysly. Mají rády klid a pohodu. Nerady se pouštějí do hádek a když už ano, tak většinou nakonec ustoupí. Ryba je plná laskavosti a pochopení, naslouchající a mlčenlivá. Chcete li někomu svěřit své nejtajnější tajemství, pak právě ona je ta pravá. 

Všeobecný horoskop   láska, rodina, zdraví, práce... v tomto období od 21.2 - do 20.3. rok 2014 

První dekan přinese Rybičkám konečné rozřešení majetkových záležitostí a úředních řešení. V tomto období je příznivá doba k vyřešení svých investic do nemovitostí i movitého majetku či prodejů nemovitostí. Hvězdy jsou nakloněny k úplnému dořešení rozevlátých a nedořešených úředních záležitostí. Je také vhodná doba investovat své zisky z podnikání. Ale i přesto, že Vám hvězdy přejí, je potřeba být obezřetnými, aby Vám nevznikly ztráty při takových investicích a řešeních. V konkrétních případech koupě bytu či domu si dejte pozor na problémy způsobené příbuznými, vše důkladně prokomunikujte a obraťte se na i na odborníky, pokud si nebudete se svým rozhodnutím jisti. Odborníky v tomto případě kontaktujte zásadně na doporučení známých kterým důvěřujete.

Pro společenské akce máte vyhrazeno několik večerů a tak je potřeba se na tyto aktivity také připravit. Pánové nezapomeňte svým drahým Rybičkám pořídit nové šaty - byť jsou tiché a poslušné, také rády ukážou na veřejnosti svoji krásu a jemnost a toto je pro ně velká příležitost. Muži ve znamení Ryb si pořídí hezký oblek, aby ukázali světu, že jejich partnerka si vybrala gentlemana.

Nezadaní mají naději na nový vztah, avšak to vypadá tak, že půjde pouze o flirt. Ovšem flirt, který Vám v životě a v požadavcích na partnera udělá jasnější vizi do budoucna. Těm, které bolí srdíčko z nešťastné lásky, nebojte se, přijde Vám zpráva od milované osoby.

Druhý dekan.  Tady se nám do popředí tlačí práce a milostné aféry. V tomto období budete více přemýšlet o možných změnách v práci a zaměstnání, buď se rozhodnete získat postup na vyšší pozici nebo zcela změnit firmu a práci, kterou jste doposud vykonávali. Hvězdy Vám přejí, tak se pusťte do naplnění svých ambicí. Ale pozor! Důkladně si vše promyslete! Také karty říkají "poraďte se s moudrou a milou osobou ve svém okolí".

V lásce se nám ukazuje chuť na trošku romantiky spojené s intimností. To, že se Vám do života zamíchá milenec či milenka, pozor, může to ohrozit vaše soukromí, takže pokud si tuto milostnou avantýru dopřejete, buďte bedliví a pozorní i v domácím prostředí.

Třetí dekan je plně zahlcen láskou, přátelstvím, manželství a spokojeností se životem jako takovým. Vypadá to na období veliké zábavy. Užijte si ji i jako rozloučení se s vládou Ryb pro letošní rok.  Radujte se a veselte se dosytosti. Ne nadarmo se říká, že člověk se narodil z důvodů oslav a slavit by měl často a rád, už jen proto, že každý den a každá minuta v něm je stvořena pro oslavování...

Milé Rybičky jste výborní kamarádi, spojenci, přátelé a milenci a tak Vám hvězdy děkují i za všechna ostatní znamení, kterým do života svou trpělivostí vnášíte lásku a podporu. 

 

Vaše Jana Naděžda / Věštírna Jednička

 

 cena 1,6 Eur/min vrátane DPH

Ryby

Horoskopy a motivace

Motivace na středu 21.2.2018 od Šárky

V tento den má vše, co vyslovíte, potenciál stát se realitou, proto je třeba zvažovat svá slova. Vše...

zobraziť celý horoskop

Motivace na úterý 20.2.2018 od Marty

Rádi děláme věci složitě, chceme si vše pojmenovat a vysvětlit. Kvůli tomu někteří cestují na...

zobraziť celý horoskop

Horoskop na měsíc únor 2018 od Marty

Beran (21.3. - 20.4.) Čeká Vás rušné období a budete vše přehodnocovat. Určité osoby Vás mohou...

zobraziť celý horoskop

Zodiac

Aktuality

Vítáme mezi námi novou věštkyni Věry

Vítáme mezi námi ve Věštírně Jedničce věštkyni jménem Věry. Paní Věry je zkušená kartářka a...

Informace k omezení volání

Vážení zákazníci, dne 13.1.2018 nabyl účinnosti zákon č. 370/2017 Sb., o platebním styku. ...

V naší věštírně jsou Dobří andělé, pomáhejme...

Naši poradci pomáhají prostřednictvím nadace DOBRÝ ANDĚL (www.dobryandel.cz) rodinám...

Foxlea Design tvorba www Foxlea Design & Věštírna Jednička © 2011