Znamení Kozoroha v roce 2016

  Kozoroh: 22.12. – 20.1.

živel:  země

vládne:  Saturn

kov:  olovo

kámen:  křišťál

přednosti:  nadhled, důslednost

slabosti:  negace, akurátnost

 

V roce 2016 Kozorohy ohrožují: pomluvy, tajné milenectví a z toho vyplývající problémy.

Naopak přínosem po celý rok 2016 jsou: láska a city, pevné domácí zázemí a uspořádání životních priorit.

 

Kozoroh je plně zemské a silné znamení, jeho vize a ideje se vždy orientují na realitu. Čehokoli v životě dosahuje, vždy stojí nohama pevně na zemi. Je kořenem a stromem pevným, jako by byl se zemí prorostlý. Jeho touhy a představy jsou vždy založeny na možnostech techniky, vědeckého poznání. Díky velmi vyvinuté disciplíně, vytrvalosti, důslednosti a kontroly, má možnosti dosahovat výborných výsledků, jak v pracovním, tak osobním životě. 

 

Kozoroh žena/manželka

Jde o velmi ctižádostivou ženu, jak v pracovní, mateřské nebo manželské životní roli. Bývá rozvážná, trpělivá, svědomitá, spolehlivá, přemýšlivá a čestná. Má velký smysl pro realitu, zodpovědnost a praktičnost. Ctí tradice, které jsou předávány v rodových liniích.

Je hrdá, ale i tvrdohlavá. Nic neponechává náhodě, plánuje, připravuje, podstatný je pro ni respekt jejího okolí. Zároveň je pesimistka, bývá kritická a má sklony k akurátnosti. Miluje inteligentní humor, rozhled i vzdělání.

Žena ve znamení "Kozoroha" někdy působí příliš vážně a nepřístupně, ale ve skrytu duše je stále malá holčička, která potřebuje oporu svého partnera. Soukromí si přísně střeží, někdy až urputně. Její důvěru nezískáte snadno. Když si není něčím jistá, stává se odmítavou a opatrnou. Její emoce jsou uzamčeny někde uvnitř duše a v srdci. Pokud potřebuje emoce vyčistit, ukryje se, aby nebyla její emoční erupce vidět. Pak očištěna od negací, smutku a obav, vejde před své blízké, jako by si jen odskočila nakoupit. Nikdo na ní nic nepozná. Na veřejnosti se vždy dokonale ovládá.

"Kozorožka" bývá vášnivá a temperamentní milenka. Má ráda dlouhé milování s předehrami, sex prožívá zdravě a plně. Od muže požaduje výdrž, zároveň laskavost a pevnost jeho objetí a doteků. Musí cítit, že je milována a že partner po ní stále touží. Preferuje dominantní roli, ale zároveň občas sklouzne do role křehké panenky. V erotice je proměnlivá a žádoucí, nekonečně nápaditá. Miluje tento prostor projevu, který je pro ni stejně důležitý, jako jiné životní role.

Její neobyčejně chladná krása přitahuje mužské pokolení. Záhadné a neskonale tajemné vystupování láká muže do její blízkosti a snaží se takovou ženu získat. Na partnery klade dosti vysoké nároky. Naději má u ní muž, který je materiálně zajištěný a je v dobrém společenském postavení. Je oddaná, věrná a rodina je pro ni nejdůležitější stránkou jejího života.

Pokud se povaha ženy výchovou nebo životem zdeformuje, bývá taková žena pesimistická, netolerantní, bez nadhledu, ale také příliš přísná a libuje si v posuzování životů jiných lidiček. V jádru své bytosti je nešťastná.

 

Kozoroh muž/manžel

Kozoroh muž je v základě introvert a pragmatik. Vše pečlivě analyzuje, přizná si nebezpečné stránky věcí, kalkuluje a pak teprve rozhodne. Jeho rozhodnutí jsou konečná. Můžete si být jisti, že když řekne ANO je to ANO! Když řekne NE je to jeho konečné NE! O svých rozhodnutích nediskutuje a plně přijímá za ně svou zodpovědnost. Rozhodnutí podá po plné úvaze a tedy tím i jeho sebejistota v rozhodování je silná. Kozoroh je ambiciózní muž toužící po uznání. Navenek může působit nenápadně, ale jeho životní kroky jsou propracované, zvážené a plné jistoty. Je pracovitý, důsledný, seriózní, rozvážný, trpělivý a spořivý. Zároveň je opatrný a neriskuje. Vše důkladně promýšlí.

Muž Kozoroh ví, co od života chce a dokáže stát za svými názory. Nemá rád změny a příliš nepodporuje snění. Je realista. Spontánnost není zrovna jeho silnou stránkou. Společenské zábavy a sdružování také nevyhledává. Nejraději je ve známém prostředí domova nebo práce. Kozoroh muž bývá konzervativní a tvrdohlavý. Tíhne k přísnosti a perfekcionismu a tyto vlastnosti žádá od svých potomků. Je přísný, ale také spravedlivý.

Bývá silně sexuálně založený, má rád smyslnost a odevzdání se jeden druhému. Dokáže vycítit, co se ženě líbí, pozoruje partnerčiny odezvy a zdokonaluje své techniky, nešetří doteky a v sexu určitě není líný. Myslí na svou partnerku a je pro něj důležitá její spokojenost. Zároveň je hrdým milencem. Občas se může zdát chladným v projevování citů, tuto stránku napravuje dárečky a květinami. Je to jeho způsob, jak dát najevo svou náklonnost.

Pokud se jeho povaha výchovou nebo životem zdeformuje, všechno příliš a zbytečně hodnotí a kritizuje, rád dlouze a často moralizuje. Bývá pesimistický, nedůvěřivý a chce mít vše pod kontrolou. Projevuje se u něj závist a lenost. Jeho srdce a duše jsou nešťastné.

 

Jak napravit povahové rysy

Důvody, proč je některý Kozoroh silný, pracující, vytrvalý a jiný je líný, negativní, výbušný, se nacházejí ve výchově a hlavně v následném neodpuštění.

Byl-li takový tvoreček příliš negativně trestán, stává se, že zatrpkne a jeho život se ubírá napůl „naučeným v trestech“ a napůl podle své duše a vnitřní potřeby. Dostává se mu životnímu zmatku v jeho postojích. Také, protože nedokáže odpustit chyby jiných, které na něm spáchali, přemítá v nevyrovnanosti a nedůslednosti k sobě samému.

Tedy základ každého zdravého života je odpuštěníKozoroh, který dokázal odpustit jiným i sám sobě, je nádherná třpytivá bytost, která si zaslouží naše pozorování a pozývání do našich životů. Potkáte-li Kozoroha, který dokázal vyčistit své energetické pole od předsudků, chybné výchovy, negace a jiných s tím souvisejících vlastností, můžete se od něj naučit neskonalé lásky, čistého přátelství, podpory. Zkrátka, takového človíčka nebudete chtít ze svých životů propustit.

 

Ještě něco - každý z nás si klade otázku: "Přeci neexistuje 12 povah?" Ano, máte pravdu, ke každému znamení si přidejte:

  • znamení rodičů a prarodičů – přímý vliv na výchovné metody a rodově předané znaky povah a mysli
  • vliv nejbližších přátel a vzorů z dětství
  • místo, kde vyrůstáte (země a její zvyklosti)
  • vliv ostatních blízkých příbuzných
  • zaměstnání a práci rodičů
  • náboženství a víru

 

Je toho mnoho, co formuje naše povahy a naše životy. Ale ten pevný základ dostáváme při svém narození a je na nás, jak s ním naložíme.

 

Vaše Jana Naděžda / Věštírna Jednička

cena 1,6 Eur/min vrátane DPH

Horoskopy a motivace

Předpověď na čtvrtek 18.1.2018 od Marty

Proč se pořád ohlížet na lidi, kteří Vás kritizují. Sami nemají čisté svědomí a neustále jen...

zobraziť celý horoskop

Motivace na středu 17.1.2018 od Markéty

Víra je velmi často používané slovo. Uvědomte si, jak často používáte: "Já tomu nevěřím. Já ti...

zobraziť celý horoskop

Horoskop na měsíc leden 2018 od Šárky

V lednu si dávejte pozor, zda nehrajete dvojí hru. Pokud hodláte v tomto předstírání pokračovat,...

zobraziť celý horoskop

Zodiac

Aktuality

Nemůžete se k nám dovolat? Poradíme Vám.

Nemůžete se dovolat naší konkrétní věštkyni? Napište nám to na náš e-mail...

V naší věštírně jsou Dobří andělé, pomáhejme...

Naši poradci pomáhají prostřednictvím nadace DOBRÝ ANDĚL (www.dobryandel.cz) rodinám...

Již dva roky společně s Vámi pomáháme rodinám s dětmi

Prostřednictvím nadace DOBRÝ ANDĚL (www.dobryandel.cz) již dva roky pomáháme rodinám s dětmi,...

Foxlea Design tvorba www Foxlea Design & Věštírna Jednička © 2011