Životní změna, jistoty a úspěch

 Často se „motáme“ v kruhu a opakujeme tytéž chyby. Přitahujeme tytéž lidi, nebo většinou nevhodné partnery... Pak to probíráme s kamarádkami, s přáteli, ale oni jsou jiní než my, mají trošku jiné vidění na naše problémy. Ale jako naši přátelé nás vyslechnou, politují, řeknou svůj názor, avšak tím se naše problémy neodstraní. Je to jen krátkodobá úleva.

Je potřeba se podívat na sebe objektivně, očima moudrých lidí, buď psychologa nebo astrologa, který nás upozorní na naše slabá místa v povaze a naše možné i budoucí chyby, takže je můžeme začít včas odstraňovat, nebo aspoň zmírňovat a současně nám astrolog ukáže naše největší talenty, oblasti a obory, kde můžeme vyniknout a uspět.

Poslední dobou využívá astrologii i hodně psychologů a málokdo ví, že astrologií se zabýval i Karl Gustav Jung, zakladatel psychologie, byl i astrolog a základní dělení povah podle ranné Jungovské typologie, nyní používané v běžné manažerské typologii, vychází z astrologie. Typy lidských povah, jako Analytik, Expresivní, Tahoun a Přátelský, přesně odpovídají rozložením planet v horoskopu člověka.

Je dobré znát svůj Osobní životní horoskop. Často se dozvíme věci, které sice podvědomě cítíme, ale nerozumíme jim, nebo se dozvíme i třeba převratné věci, které nám zcela mohou změnit a zlepšit náš život.Osobní horoskop od astrologa je jako Základní kámen, na kterém můžeme stavět „stavbu“, která vydrží...

Ne nadarmo čekal vždy král Karel IV. na dobrou konstelaci Jupitera a Saturna /Jupiter je expanze a Saturn trvání – disciplinovaná expanze a trvalý úspěch/ a až pak začal stavět, aby stavby vydržely a byly úspěšné. Za těchto konstelací začal stavět Karlovu univerzitu, Karlův most a další stavby, které překonaly věky. Podobně můžeme i plánovat v běžném životě svoje aktivity, práci, důležité schůzky, stavbu, svatbu apod., díky dobře provedenému Ročnímu horoskopu.

Ale je dobré začít základem – Osobním horoskopem, kde se také dozvíme kromě našeho typologického založení i další oblasti našeho života: oblast našich financí, odkud nám mohou plynout příjmy, z jaké oblasti zase hrozí finanční ztráty, náš způsob myšlení, rodinné vztahy, pracovní, partnerské a manželské, naše děti, peníze druhých – půjčky, hypotéky, oblasti kde můžeme vyniknout, oblast zdraví a mnohé další...

Učme se od moudrých a úspěšných lidí a naše životní změna může být velmi pozitivní. Pokud ještě nemáte svůj Osobní horoskop, tak se obraťte na astrologa či astroložku v okolí, nebo zavolejte mně a povzbudím Vás na Vaší životní cestě a najdu Vám Vaše největší talenty a vysvětlím Vám všechna zákoutí Vašeho horoskopu. Protože povzbuzení je nejlepší lék na vše.

A Vaše životní změna může ještě dnes začít...

 

Vaše Věštírna Jednička

 

 

cena 1,6 Eur/min vrátane DPH

Váhy

Horoskopy a motivace

Motivace pro ženy na pátek 20.10.2017 od Marty

Šťastná budete jen tehdy, pokud máte klidné rodinné zázemí. Když po Vás partner neustále...

zobraziť celý horoskop

Motivace na čtvrtek 19.10.2017 od Markéty

Nepřebírejte práci za druhé, pokud o to nejste výslovně požádáni. Aktivita se většinou nevrátí v...

zobraziť celý horoskop

Horoskop na měsíc říjen 2017 od Rolanda

Baran:  V tomto mesiaci bude pre Vás veľmi dôležité to, aby ste akékoľvek svoje pocity, emócie a...

zobraziť celý horoskop

Zodiac

Aktuality

V naší věštírně jsou Dobří andělé

Naši poradci pomáhají prostřednictvím nadace DOBRÝ ANDĚL (www.dobryandel.cz) rodinám...

Proč volat nebo nevolat vědmám a věštcům do televize?

Voláte věštkyním do televize, kde probíhají pravidelně ezoterické pořady a kde Vám věštci a vědmy...

Přijmeme věštkyně a věštce

Pokud cítíte, že byste byli prospěšní lidem, kteří to opravdu potřebují, neváhejte a napište nám....

Foxlea Design tvorba www Foxlea Design & Věštírna Jednička © 2011