Životní změna, jistoty a úspěch

 Často se „motáme“ v kruhu a opakujeme tytéž chyby. Přitahujeme tytéž lidi, nebo většinou nevhodné partnery... Pak to probíráme s kamarádkami, s přáteli, ale oni jsou jiní než my, mají trošku jiné vidění na naše problémy. Ale jako naši přátelé nás vyslechnou, politují, řeknou svůj názor, avšak tím se naše problémy neodstraní. Je to jen krátkodobá úleva.

Je potřeba se podívat na sebe objektivně, očima moudrých lidí, buď psychologa nebo astrologa, který nás upozorní na naše slabá místa v povaze a naše možné i budoucí chyby, takže je můžeme začít včas odstraňovat, nebo aspoň zmírňovat a současně nám astrolog ukáže naše největší talenty, oblasti a obory, kde můžeme vyniknout a uspět.

Poslední dobou využívá astrologii i hodně psychologů a málokdo ví, že astrologií se zabýval i Karl Gustav Jung, zakladatel psychologie, byl i astrolog a základní dělení povah podle ranné Jungovské typologie, nyní používané v běžné manažerské typologii, vychází z astrologie. Typy lidských povah, jako Analytik, Expresivní, Tahoun a Přátelský, přesně odpovídají rozložením planet v horoskopu člověka.

Je dobré znát svůj Osobní životní horoskop. Často se dozvíme věci, které sice podvědomě cítíme, ale nerozumíme jim, nebo se dozvíme i třeba převratné věci, které nám zcela mohou změnit a zlepšit náš život.Osobní horoskop od astrologa je jako Základní kámen, na kterém můžeme stavět „stavbu“, která vydrží...

Ne nadarmo čekal vždy král Karel IV. na dobrou konstelaci Jupitera a Saturna /Jupiter je expanze a Saturn trvání – disciplinovaná expanze a trvalý úspěch/ a až pak začal stavět, aby stavby vydržely a byly úspěšné. Za těchto konstelací začal stavět Karlovu univerzitu, Karlův most a další stavby, které překonaly věky. Podobně můžeme i plánovat v běžném životě svoje aktivity, práci, důležité schůzky, stavbu, svatbu apod., díky dobře provedenému Ročnímu horoskopu.

Ale je dobré začít základem – Osobním horoskopem, kde se také dozvíme kromě našeho typologického založení i další oblasti našeho života: oblast našich financí, odkud nám mohou plynout příjmy, z jaké oblasti zase hrozí finanční ztráty, náš způsob myšlení, rodinné vztahy, pracovní, partnerské a manželské, naše děti, peníze druhých – půjčky, hypotéky, oblasti kde můžeme vyniknout, oblast zdraví a mnohé další...

Učme se od moudrých a úspěšných lidí a naše životní změna může být velmi pozitivní. Pokud ještě nemáte svůj Osobní horoskop, tak se obraťte na astrologa či astroložku v okolí, nebo zavolejte mně a povzbudím Vás na Vaší životní cestě a najdu Vám Vaše největší talenty a vysvětlím Vám všechna zákoutí Vašeho horoskopu. Protože povzbuzení je nejlepší lék na vše.

A Vaše životní změna může ještě dnes začít...

 

Vaše Věštírna Jednička

 

 

cena 1,6 Eur/min vrátane DPH

Ryby

Horoskopy a motivace

Motivace na středu 21.2.2018 od Šárky

V tento den má vše, co vyslovíte, potenciál stát se realitou, proto je třeba zvažovat svá slova. Vše...

zobraziť celý horoskop

Motivace na úterý 20.2.2018 od Marty

Rádi děláme věci složitě, chceme si vše pojmenovat a vysvětlit. Kvůli tomu někteří cestují na...

zobraziť celý horoskop

Horoskop na měsíc únor 2018 od Marty

Beran (21.3. - 20.4.) Čeká Vás rušné období a budete vše přehodnocovat. Určité osoby Vás mohou...

zobraziť celý horoskop

Zodiac

Aktuality

Vítáme mezi námi novou věštkyni Věry

Vítáme mezi námi ve Věštírně Jedničce věštkyni jménem Věry. Paní Věry je zkušená kartářka a...

Informace k omezení volání

Vážení zákazníci, dne 13.1.2018 nabyl účinnosti zákon č. 370/2017 Sb., o platebním styku. ...

V naší věštírně jsou Dobří andělé, pomáhejme...

Naši poradci pomáhají prostřednictvím nadace DOBRÝ ANDĚL (www.dobryandel.cz) rodinám...

Foxlea Design tvorba www Foxlea Design & Věštírna Jednička © 2011