Otevři srdce, přichází láska

 Co dokáže probudit k životu víc než život? Co dělá život životem? Co proudí v našich žilách, čemu věnujeme největší pozornost? Co nás těší a co nás tolik bolí? Je to láska

Láska má různé formy podob… Traduje se od nepaměti. Ale jak je možné, že je láska něco tak jedinečného, čistého a dokonalého? Něco, po čem touží každé srdce od narození, něco, čeho je všude nadbytek, něco, co je opěvováno básněmi, vyobrazováno na plátně, ztvárněno v tancích a v písních, v sochách a knihách, ve všech uměleckých dílech světa? Něco co dokážeme spatřit při pohledu na malé dítě, při polibcích milenců, při hlubokém pohledu do očí ženy, v laskavém slovu muže? Něco tak prostého a jednoduchého, něco čím jsme obklopeni, co v nás roste, co v nás dřímá, co v nás sálá? Jak je možné, že tohle nám nahání největší strach a působí tolik starostí, obav a vyčerpání? Kde je důvěra v nadbytek toho neopakovatelného a nepopsatelného pocitu, pocitu tak neuchopitelného a nevysvětlitelného, až na něm zůstáváme závislí? Bojíme se, že lásku nikdy nepocítíme a když ji dokážeme procítit, bojíme se, že o ni přijdeme a ztratíme ji v jakékoliv formě a podobě. Ať je to láska dítěte, náklonnost milované osoby, drogy, tanec nebo hazard. To vše je určitá forma lásky, i když v některých případech nepochopena a zneužita.

Tak moc se bojíme té mohutné síly, která otevírá naše srdíčka daleko za hranice našeho chápání, která nám ukazuje svoji moudrost, sílu, ochranu a důvěru. Tak moc nám nahání strach, že se ji snažíme ukrývat. Že se ji snažíme obelstít, podvést. Snažíme se nad láskou získat převahu, proto ji diktujeme, kde se může a kde se nemůže projevit. Ohraničujeme lásku svými předsudky a zábranami. Brzdíme její rozkvět a rozvoj. Máme strach, že přijdeme sami o sebe. Tak ubohé a omylné. Jak můžeme přijít sami o sebe, když sami sobě ani nepatříme? Jak můžeme přijít sami o sebe při probuzení svého skutečného ? To naše ego se bojí o svoji masku. Radí nám neprojevit své nejniternější pocity. Pocity, které nám odhalují pravdu. Pravdu o nás samotných, o naši podstatě, o našem stvoření, o tom jak žijeme. Při pohledu do svého hlubokého nitra, o kterém se většina z nás mylně domnívá, že je plné strachu a bolestí, že jsou v něm ukrytá naše tajemství a naše hříchy, v tomto místě, v této temnotě, v zapomenutých místech naší duše se ukrývá to, po čem prahneme. Prahneme, ale nedostáváme ničeho, po čem naše srdce touží.

Kde se stala chyba? Proč nejsem obdařena láskou od jiných lidí? Vždyť každý umí milovat. Proč někdo nemiluje tak moc právě mne, abych dostávala každý den svoji porci lásky? Vždyť já tě udělám za to nejšťastnějším stvořením na světě, když mne budeš milovat. Pokud ne a pokud nebudeš dělat vše tak, jak si to představuji já, budeš trpět a nedostaneš zase moji porci lásky…  Pojď ke mně, udělám vše proto, abys mne milovala. Obětuji celý svůj život jen pro trochu porci lásky, kterou nosíš v sobě…  Zbij mně, ubližuj mi, ale hlavně mě neopouštěj, protože nikoho jiného milovat nedokážu, nikoho jiného milovat neumím…  Pokud budeš hezky papat a budeš nosit samé jedničky, maminka tě bude mít moc ráda a bude na tebe pyšná. Pokud nebudeš poslouchat to, co ti říkám, nebudeš můj hodný chlapeček… To víš miláčku, že můžeš jít kamkoliv, ale nezapomeň na to, že za to chci nové botičky… Opět byl v hospodě s partou. No počkej, ten si to vypije za to, že neseděl se mnou doma a nevěnoval mi všechen svůj čas a svoji pozornost…

Poznáváte sami sebe? Jste dost uvědomělí a ochotni podívat se pravdě do očí? Shlédnout zrcadlo našich vzorců a za tím vším objevit tu krásu poznání a sebeuvědomění? Za pokus to stojí.

Přeji hodně sil na cestě za LÁSKOU...

 

Vaše Věštírna Jednička

cena 1,6 Eur/min vrátane DPH

Ryby

Horoskopy a motivace

Motivace na středu 21.2.2018 od Šárky

V tento den má vše, co vyslovíte, potenciál stát se realitou, proto je třeba zvažovat svá slova. Vše...

zobraziť celý horoskop

Motivace na úterý 20.2.2018 od Marty

Rádi děláme věci složitě, chceme si vše pojmenovat a vysvětlit. Kvůli tomu někteří cestují na...

zobraziť celý horoskop

Horoskop na měsíc únor 2018 od Marty

Beran (21.3. - 20.4.) Čeká Vás rušné období a budete vše přehodnocovat. Určité osoby Vás mohou...

zobraziť celý horoskop

Zodiac

Aktuality

Vítáme mezi námi novou věštkyni Věry

Vítáme mezi námi ve Věštírně Jedničce věštkyni jménem Věry. Paní Věry je zkušená kartářka a...

Informace k omezení volání

Vážení zákazníci, dne 13.1.2018 nabyl účinnosti zákon č. 370/2017 Sb., o platebním styku. ...

V naší věštírně jsou Dobří andělé, pomáhejme...

Naši poradci pomáhají prostřednictvím nadace DOBRÝ ANDĚL (www.dobryandel.cz) rodinám...

Foxlea Design tvorba www Foxlea Design & Věštírna Jednička © 2011