Mateřství – zázrak přírody

Když se žena stane matkou, je to nejkrásnější pocit na světě. Jsou ale i ženy, kterým otěhotnět hned nejde. Pak se hledá příčina, proč tomu tak je, kde je chyba. Lékař vás vyšetří, pak vás čeká řada testů.

A pak dojde na vaší druhou polovičku, protože ta je dost důležitá. Když muži řeknete, co ho bude čekat, jaká vyšetření, tak vytřeští oči. Já jsem přece v pořádku, řekne. Ale miláčku, musíme zjisti, jak na tom jsou tvoje spermie. Když se při vyšetření zjistí, že příčina je u muže, pak už si moc naděje nedáváte. Při procházce koukáte na šťastné maminy, jak jsou hrdé že mají miminko. Pak si řeknete: "naděje umírá poslední a třeba to vyjde".

Hodně důležité je, jak jste na tom psychicky. Řada vyšetření není zrovna moc příjemná. Žena hodně vydrží. Příroda to tak zařídila, že jsme velké bojovnice. Lékař vám pak sdělí, že jediná šance je umělé oplodnění. Touha po miminku je tak velká, že podstoupíte cokoliv. Když přijdete do centra asistované reprodukce, lékař vám řekne, co vás i vašeho partnera bude čekat. Odcházíte s plnou hlavou informací. Ale touha po miminku vás neopustí.

Když se nepodaří otěhotnět při prvním pokusu, tak pomalu ztrácíte naději. A taky moc přemýšlíte. Když „to“ dostanete, máte po náladě - proč zrovna já. A pomalu se už smíříte s tím, že nikdy neotěhotníte. A čas plyne a život jde dál. Najednou už vše vzdáte. Začnete si užívat života, nová práce, krásná dovolená. Začnete úplně přemýšlet jinak. Prostě řečeno to vypustíte z hlavy.

A pak světe div se. Očekávaná menstruace nepřijde. Hned si koupíte těhotenský test a ze zvědavosti čekáte na výsledek, který je pozitivní. Přece jen to přišlo!!! Když něco už vzdáte, tak to pak nakonec přijde. A to je na tom to krásné.

Za nějaký čas ve své náruči držíte své vytoužené, zdravé a krásné dítě. A to spolu s tatínkem, který je náležitě hrdý, že se to povedlo. Vám řekne: „pořád ses tolik trápila a já jsem ti to říkal, že to jednou vyjde“. Tento krásný pocit bych přála každé ženě, která nemůže otěhotnět.

A mě můžete věřit…

Vaše Marta / Věštírna Jednička

cena 1,6 Eur/min vrátane DPH

Štír

Horoskopy a motivace

Motivace na pondělí 20.11.2017 od Šárky

Máme tu nový začátek týdne a s ním dobrý den pro nové začátky. Učení či studium Vám pomůže k...

zobraziť celý horoskop

Motivace na neděli 19.11.2017 od Marty

Tuto neděli si "udělejte" podle svých představ. Můžete jet na výlet nebo odpočívat v klidu domova....

zobraziť celý horoskop

Horoskop na měsíc listopad 2017 od Šárky

Všeobecně je pro tento měsíc důležité si uvědomit, jak krásný svět kolem sebe máte a přitom...

zobraziť celý horoskop

Zodiac

Aktuality

Již dva roky pomáháme rodinám s dětmi

Prostřednictvím nadace DOBRÝ ANDĚL (www.dobryandel.cz) již dva roky pomáháme rodinám s dětmi,...

Úklid duše

Starý rok pomalu končí a přichází doba Vánoc. A my si s tímto obdobím spojujeme mimo jiné úklid...

Nemůžete se dovolat konkrétní věštkyni?

Nemůžete se dovolat naší konkrétní věštkyni? Napište nám to na náš e-mail...

Foxlea Design tvorba www Foxlea Design & Věštírna Jednička © 2011