Mateřství – zázrak přírody

Když se žena stane matkou, je to nejkrásnější pocit na světě. Jsou ale i ženy, kterým otěhotnět hned nejde. Pak se hledá příčina, proč tomu tak je, kde je chyba. Lékař vás vyšetří, pak vás čeká řada testů.

A pak dojde na vaší druhou polovičku, protože ta je dost důležitá. Když muži řeknete, co ho bude čekat, jaká vyšetření, tak vytřeští oči. Já jsem přece v pořádku, řekne. Ale miláčku, musíme zjisti, jak na tom jsou tvoje spermie. Když se při vyšetření zjistí, že příčina je u muže, pak už si moc naděje nedáváte. Při procházce koukáte na šťastné maminy, jak jsou hrdé že mají miminko. Pak si řeknete: "naděje umírá poslední a třeba to vyjde".

Hodně důležité je, jak jste na tom psychicky. Řada vyšetření není zrovna moc příjemná. Žena hodně vydrží. Příroda to tak zařídila, že jsme velké bojovnice. Lékař vám pak sdělí, že jediná šance je umělé oplodnění. Touha po miminku je tak velká, že podstoupíte cokoliv. Když přijdete do centra asistované reprodukce, lékař vám řekne, co vás i vašeho partnera bude čekat. Odcházíte s plnou hlavou informací. Ale touha po miminku vás neopustí.

Když se nepodaří otěhotnět při prvním pokusu, tak pomalu ztrácíte naději. A taky moc přemýšlíte. Když „to“ dostanete, máte po náladě - proč zrovna já. A pomalu se už smíříte s tím, že nikdy neotěhotníte. A čas plyne a život jde dál. Najednou už vše vzdáte. Začnete si užívat života, nová práce, krásná dovolená. Začnete úplně přemýšlet jinak. Prostě řečeno to vypustíte z hlavy.

A pak světe div se. Očekávaná menstruace nepřijde. Hned si koupíte těhotenský test a ze zvědavosti čekáte na výsledek, který je pozitivní. Přece jen to přišlo!!! Když něco už vzdáte, tak to pak nakonec přijde. A to je na tom to krásné.

Za nějaký čas ve své náruči držíte své vytoužené, zdravé a krásné dítě. A to spolu s tatínkem, který je náležitě hrdý, že se to povedlo. Vám řekne: „pořád ses tolik trápila a já jsem ti to říkal, že to jednou vyjde“. Tento krásný pocit bych přála každé ženě, která nemůže otěhotnět.

A mě můžete věřit…

Vaše Marta / Věštírna Jednička

cena 1,6 Eur/min vrátane DPH

Horoskopy a motivace

Předpověď na čtvrtek 18.1.2018 od Marty

Proč se pořád ohlížet na lidi, kteří Vás kritizují. Sami nemají čisté svědomí a neustále jen...

zobraziť celý horoskop

Motivace na středu 17.1.2018 od Markéty

Víra je velmi často používané slovo. Uvědomte si, jak často používáte: "Já tomu nevěřím. Já ti...

zobraziť celý horoskop

Horoskop na měsíc leden 2018 od Šárky

V lednu si dávejte pozor, zda nehrajete dvojí hru. Pokud hodláte v tomto předstírání pokračovat,...

zobraziť celý horoskop

Zodiac

Aktuality

Nemůžete se k nám dovolat? Poradíme Vám.

Nemůžete se dovolat naší konkrétní věštkyni? Napište nám to na náš e-mail...

V naší věštírně jsou Dobří andělé, pomáhejme...

Naši poradci pomáhají prostřednictvím nadace DOBRÝ ANDĚL (www.dobryandel.cz) rodinám...

Již dva roky společně s Vámi pomáháme rodinám s dětmi

Prostřednictvím nadace DOBRÝ ANDĚL (www.dobryandel.cz) již dva roky pomáháme rodinám s dětmi,...

Foxlea Design tvorba www Foxlea Design & Věštírna Jednička © 2011