Kudy kam?

 Kudy kam? Kdo z nás si alespoň občas nepoložil tuto otázku. Kdo z nás občas nebyl tam, odkud najednou nejde zahlédnout ani sebemenší paprsek světla. Kdo z nás někdy tak zoufale nechtěl být na všechno tak sám. A kolik lidí vlastně občas chtělo vůbec nebýt. Myslím, že tenhle pocit je důvěrně známý každému, kdo kdy chodil po této zemi.

A drtivá většina z nás dříve či později vykročila, aby to, co se jim na chvíli ztratilo z dohledu, opět našla.

Co vlastně vede člověka k tomu zhroucení, ztrátě smyslu života, a jak se říká, temné noci duše? Proč se období radosti, kdy už si myslíme, že máme klid a všechno vyřešeno, tak neúprosně střídají s obdobími úplně opačnými?

Čím víc jsem si postupem života tímto sama procházela, tím víc jsem se tomu snažila přijít na kloub. Postupně jsem ve své praxi odkrývala ve své podstatě úplně jednoduchou příčinu, a tou je ve většině případů dneškem neustále skloňovaný nedostatek lásky. Lásku hledáme všichni, pro lásku jsme schopni udělat téměř cokoli, abychom si ji získali, vydobyli, zasloužili, udrželi… Jen jsme nějak zapomněli na to, že si ji získat, vydobýt, zasloužit nebo udržet, nemusíme. Že ji už prostě máme. Hledáme venku něco, co má pevné místo v nás. Pokud totiž nenajdeme sebelásku, venku na nás žádná láska nečeká. Jen iluze.

Nikdo nám nedá to, co nedáme sami sobě. To je totiž jeden z nejsilnějších zákonů vesmíru. Rezonance. Neboli jak uvnitř, tak vně. Představme si sami sebe jako vysílač, který vysílá na určité frekvenci. A na tuto frekvenci se zase naladí přijímač. A teď si představte, kdo se asi naladí na frekvenci „nemám se rád, udělám cokoli pro lásku (peníze, moc, atd.)“. Přesně ten, kdo nás donutí toto všechno udělat. A tak se zhroutíme, znovu vstaneme, a znovu vysíláme. Pořád dokola. A pořád nic, žádná změna k lepšímu, většinou spíš naopak. Je to vždy o kousek horší.

Tak a teď kudy kam? Přestaňme hledat okolo sebe, začněme se dívat dovnitř. Jen tam je totiž všechno, co hledáme, po čem toužíme. Zázrak není samovolný výbuch, zázrak si tvoříme. A když to sami sobě dovolíme a sami sebe to naučíme, stane se to přirozenou součástí našeho života. Ano, budeme muset dost možná změnit ve svém životě spoustu věcí, vzdát se obviňování druhých lidí, rodičů, šéfů, sousedů, atd. Důležité je, že začneme přebírat odpovědnost za sebe, za své postoje, své lekce. Přestaneme se litovat a vinit, přestaneme s sebou neustále táhnout minulost a křivdy. Začneme tvořit. Tvoření čehokoli je radost. A radost tvoří zase jenom radost. A teď si zkuste představit, co to udělá s naším soukromým vysílačem… Začnou se dít věci, o kterých jsme si snad nedovolili ani snít. A to za to vážně stojí, můžete mi věřit.

 

Vaše Věštírna Jednička

cena 1,6 Eur/min vrátane DPH

Váhy

Horoskopy a motivace

Motivace na pondělí 23.10.2017 od Marty

Pondělí si užijme a po napjatých dnech s partnerem - možná to souviselo s volbami - si udělejte spolu...

zobraziť celý horoskop

Motivace na neděli 22.10.2017 od Markéty

Mnohokrát váháte, zda jdete po správné cestě. To se stává zejména v okamžicích, kdy začnete...

zobraziť celý horoskop

Motivace na sobotu 21.10.2017 od Šárky

Buďte velkorysí. Přichází období vhodné pro započetí studia a čtení moudrých knih. Informace nyní...

zobraziť celý horoskop

Zodiac

Aktuality

V naší věštírně jsou Dobří andělé

Naši poradci pomáhají prostřednictvím nadace DOBRÝ ANDĚL (www.dobryandel.cz) rodinám...

Proč volat nebo nevolat vědmám a věštcům do televize?

Voláte věštkyním do televize, kde probíhají pravidelně ezoterické pořady a kde Vám věštci a vědmy...

Přijmeme věštkyně a věštce

Pokud cítíte, že byste byli prospěšní lidem, kteří to opravdu potřebují, neváhejte a napište nám....

Foxlea Design tvorba www Foxlea Design & Věštírna Jednička © 2011