Dětský horoskop – základ zdraví a úspěchu našich dětí

 Většina dětí bohužel nemá tak „osvícené“ a moudré rodiče, kteří by jim nechali vypracovat Osobní horoskop. A je to velká škoda. Nemocnice jsou plné nemocných dětí, ordinace lékařů také, v dospívání děti střídají školy, než najdou tu, která je baví, a v dospěloti střídají profese a obory, než někdy možná najdou svůj správný obor...

Těmto všem negativům se dá předejít právě správně provedenou konzultací Osobního horoskopu, kde Vám astrolog mimo jiné prozradí jaké oslabené orgány dítě má a Vy pak správnou prevencí můžete možným nemocem či úrazům své dítě chránit. Také správnou konzultací  horoskopu na Výběr profese či školy můžete předejít ztrátě mnoha let u svého dítěte či dospívajícího. 

Zde je jeden příklad z mé astrologické praxe: Přišli za mnou rodiče 13tiletého chlapce, jaké profesi by se měl věnovat. V horoskopu měl skvělé spojení svých technických dovedností a také hodně dobrých aspektů na estetiku a krásu. I podle dalších částí horoskopu bylo zřejmé, že jeden z vhodných oborů by byl pro chlapce Tvůrce webových stránek. Když jsem toto rodičům řekla, tak vykřikli nadšením: „Ale náš syn už pár www stránek pro své přátele vytvořil a chce, abychom mu koupili lepší počítač, ale my nechtěli, protože na počítači kromě jiného hraje různé hry". Rodiče synovi pak kvalitní počítač koupili a jejich syn si začal tvorbou webovek přivydělávat. A jednou chce také tvořit počítačové hry. Rodiče chtěli "dát" syna původně na ekonomickou školu. Tam by ale jejich syn šťastný nebyl. Takto se ze syna stal mladý úspěšný “podnikatel“, který už v dětství našel profesi, která ho baví a ve které je úspěšný. Rodiče mu tedy konzultací u astrologa ušetřili mnoho ztracených let na nesprávné škole a následně někde v kanceláři, než by si našel cestu ke své nejvhodnější profesi.

Často si děti vybírají školu podle toho, kam jde jejich nejlepší kamarád či kamarádka, aby studovali spolu. Hodně dětí „podlehne“ tlaku rodičů, kteří v dobré víře dítě „nutí“ na školu, jakou mají oni, či jakou by si pro své dítě představovali. Ale každý člověk je jiný a i dítě dvou praktických lidí může mít umělecké sklony, nebo naopak. Neberme výběr povolání pro své děti na lehkou váhu. Správná či špatná volba jim může zcela změnit osud. Dříve tolik možností nebylo, ale dnes si člověk může vystudovat svůj obor i ve středním věku. Proč ale talentový horoskop odkládat? Je to chvilka, která Vašemi dítěti či Vám může zcela změnit život.

Využijte moudrost věků a statisticky ověřená fakta z astrologie. 


Vaše Věštírna Jednička 

cena 1,6 Eur/min vrátane DPH

Horoskopy a motivace

Motivace na neděli 21.1.2018 od Marty

Dost často přemýšlíte negativně. Bojíte se o rodinu, o sebe, v hlavě si vytváříte katastrofický...

zobraziť celý horoskop

Motivace na sobotu 20.1.2018 od Markéty

Neberte na sebe příliš mnoho zodpovědnosti za životy druhých.  Jediný člověk, za kterého...

zobraziť celý horoskop

Horoskop na měsíc leden 2018 od Šárky

V lednu si dávejte pozor, zda nehrajete dvojí hru. Pokud hodláte v tomto předstírání pokračovat,...

zobraziť celý horoskop

Zodiac

Aktuality

Nemůžete se k nám dovolat? Poradíme Vám.

Nemůžete se dovolat naší konkrétní věštkyni? Napište nám to na náš e-mail...

V naší věštírně jsou Dobří andělé, pomáhejme...

Naši poradci pomáhají prostřednictvím nadace DOBRÝ ANDĚL (www.dobryandel.cz) rodinám...

Již dva roky společně s Vámi pomáháme rodinám s dětmi

Prostřednictvím nadace DOBRÝ ANDĚL (www.dobryandel.cz) již dva roky pomáháme rodinám s dětmi,...

Foxlea Design tvorba www Foxlea Design & Věštírna Jednička © 2011