13. komnata - světlé a stinné stránky kartářů, věštců a jasnovidců

 Nemám tím na mysli osoby jako takové, ale jejich odkryté schopnosti a mimosmyslové vnímání.

Jsem přesvědčena o tom, že takové schopnosti máme všichni. U některých z nás se projeví dříve, u někoho později. Někteří se budou muset ještě znovu narodit a ujít na své cestě ještě pořádný kus cesty. Ale dojdou…  Cesta k poznání a vědění je dlouhá, ale stojí za to. Takže myslím, že jakékoliv slovo „vyvolený“ sem nepatří, neboť všichni máme svobodnou vůli a tím si svoji cestu a zvládání životních lekcí volíme sami.

Může se zdát, že pokud tyto schopnosti již máme rozvinuté a víme co nás čeká, nebo lépe řečeno jakou cestu máme před sebou, je výhra. Nebo pokud dopředu cítíme, co se stane, nebo vidíme to, co jiní nevidí. Intuice, empatie, třetí oko, jasnovědění, jasnocítění, jasnozřivost atd. - vše "frčí" skvěle a my se můžeme na různé věci připravit, dát si pozor, nebo se jim vyvarovat anebo zmírnit jejich dopad. Ano to je jedna strana mince. 

Druhou stranou mince je, že vše se týká všech a tudíž i našich nejbližších a milovaných. A protože jsem tento příspěvek nazvala 13. komnatou, napíši Vám o sobě. 

Předtuchy. Začátkem října 1989 jsem cítila, že se na naši rodinu žene velké neštěstí. A protože to neustupovalo, sdělila jsem to doma. Dne 15.10.1989 si maminka po pádu z výšky srazila vaz (přeražený druhý krční obratel). Naštěsí nedošlo k úplnému přerušení míchy, tak pád přežila - dle neurochirurga jako jedna z 10 tisíců případů. Co vše pak následovalo, je na samostatné vyprávění nebo spíš na knihu a věřte, že to ani trochu jednoduché nebylo. Ale přes všechny možné a nemalé komplikace, klinickou smrt, Bůh při nás stál a vše jsme zvládli. Maminka žila ještě 21 let.

Vyložíte karty... a vidíte, že Vámi milovaný člověk (tehdy můj tatínek) tu mezi námi dlouho nebude... láskyplný táta, který s ničím nemarodil. Ten datum výkladu si pamatuji dodnes, bylo to 30.6.2001. Nevěříte, nebo spíš nechcete věřit... Pak náhle nemocnice..., pak v červenci vidíte na jeho čele dohořívající svíci... a víte... Pak začátkem srpna vidíte datum 29... - ano, odešel přesně 29. srpna 2001 (tedy za dva měsíce od výkladu karet bez jednoho dne).  Ten den byla středa a přesto, že jsme se v rodině domluvili, abych už nejezdila, neboť tatínek již na nic nereagoval, něco mě tam večer po skončení pracovního dne doslova táhlo. Jela jsem. Ano, čekal na mě. Na moji řeč pokýval hlavou a na dotek mi jemně stiskl ruku. Potřeboval se se mnou rozloučit… Přesně za hodinu po mém odchodu z nemocnice zemřel.

Tehdy jsem ještě neuměla pohlížet na smrt fyzického těla jako dnes. Byla to pro mě velká rána a také lekce. Vše přijmout, vědět že nic nekončí. A až jsem se to naučila, otevřely se mi další věci... Když je třeba táta se mnou coby rádce nebo pomocník.

Když se kouknu na datum odchodu, tak se musím usmát... Je tu vzkaz. A já se snažím na sobě pracovat a ten vzkaz dodržet. I u maminčina odchodu je vzkaz. A díky numerologii mohu oba přečíst.

Tohle je druhá strana mince. Víte, čekáte, bojíte se...

Je dobré na sobě hodně pracovat, věřte mi. Vědět, že smrtí nic nekončí. Pomůže Vám to ve zvládání těžkých situací. Práce na sobě je základ, pak dokážeme mnohé.

Děkuji všem čistým dušičkám, které si tento článek přečetly... Dala jsem vám kousek sebe.

 

S láskou Věštírna Jednička

cena 1,6 Eur/min vrátane DPH

Střelec

Horoskopy a motivace

Motivace na pátek 15.12.2017 od Markéty

Každý člověk bez ohledu na to, co provedl, čerpá z lásky, které je dost pro všechny lidi. Dítě se...

zobraziť celý horoskop

Motivace na čtvrtek 14.12.2017 od Šárky

Máme tu den ideální pro relaxaci a odpočinek. Před vánočním shonem, kdy uklízíte, pečete a...

zobraziť celý horoskop

Horoskop podle TAROTU od Markéty na prosinec 2017

Prosinec sebou přináší jedny z nejoblíbenějších svátků v roce. Určitě nezapomeneme...

zobraziť celý horoskop

Zodiac

Aktuality

Úklid duše a přání k období adventu

Starý rok pomalu končí a přichází advent před vánočními svátky. A my si s tímto obdobím spojujeme...

Již dva roky společně s Vámi pomáháme rodinám s dětmi

Prostřednictvím nadace DOBRÝ ANDĚL (www.dobryandel.cz) již dva roky pomáháme rodinám s dětmi,...

V naší věštírně jsou Dobří andělé, pomáhejme...

Naši poradci pomáhají prostřednictvím nadace DOBRÝ ANDĚL (www.dobryandel.cz) rodinám...

Foxlea Design tvorba www Foxlea Design & Věštírna Jednička © 2011